Jeśli lubisz bawić się trendami, uwielbiasz dobierać designerskie dodatki do swojego stroju, S.T.A.M.P.S. na sezon wiosna/lato 2011 przygotował dla ciebie prawdziwy zawrót głowy. Mnogość kolorów i wzorów skusi każdego. Pora przestawić czas – według hasła: time to change - czas na zmianę!
Nowa kolekcja S.T.A.M.P.S. zapowiada letnie szaleństwa, znaczki mienią się kolorami i różnorodnymi motywami.  W pełni odzwierciedla ona ideę marki: zamienić nudny zegarek na element biżuterii, który zmienia się w zależności od stroju. Kolekcja pozwala na nieskończoną ilość kombinacji – znaczek czasu można nosić na bransoletce, ale i przyklejać w dowolnym miejscu. S.T.A.M.P.S. to jeden z tych wyrazistych dodatków, który potrafi zmienić lub podkreślić charakter całej stylizacji.
W nowej kolekcji pojawiły się także Belty – soczyście kolorowe bransoletki, które pełnią rolę bardzo designerskiego dodatku do stroju. Do tego szeroki wybór klasycznych pasków, wykonanych z różnych materiałów, m.in. neonowe divers lub pokryte koronką lace. Ten, kto ceni dobre wzornictwo i lubi bawić się trendami nie przejdzie obojętnie wobec tej kolekcji.
S.T.A.M.P.S. można kupić na stronie internetowej www. stamps. com.pl oraz w punktach handlowych w wybranych miastach.