Finezja, świeżość i subtelne wyrafinowanie. Idealnie wyważone to co modne, z tym, co wygodne. Najwyższa jakość i konsekwentnie realizowane założenie, iż doskonałość całości powstaje przez doskonałości każdego detalu. Wójcik, popularna polska marka odzieży dziecięcej, prezentuje najnowszą kolekcję Wiosna/Lato 2011.

Kolekcje odzieży Wójcik wyróżniają się inspirującą kolorystyką i oryginalnymi zdobieniami. Dzięki połączeniu najnowszych trendów mody z wygodą użytkowania, wiosenno-letnia kolekcja Wójcika jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również bardzo praktyczna i funkcjonalna. Uwagę przykuwają najmodniejsze zestawienia kolorów, doskonale dobrane tkaniny i nowatorskie fasony.

- Wiosna/Lato 2011 to feeria soczystych barw, awangardowy design i młodzieńczy eklektyzm. Tradycyjnie stawiamy na najwyższą jakość materiałów i wykonania wszystkich elementów dziecięcej garderoby, składających się na przemyślaną
i kompleksową kolekcję, w której każdy młody człowiek poczuje się wyjątkowo: modnie
i oryginalnie. Rodziców zaskoczy natomiast łatwość dokonywania zestawień i ich trafność. Warto się przekonać! – mówi Magdalena Staszczyk, Brand Manager w firmie Wójcik Fashion.  

Ubrania marki Wójcik adresowane są do dzieci w wieku 0,5-7 lat.