Kolejne tytuły fitnessu na DVD, które ukazały się w serii wydawniczej CHIC, z pewnością zadowolą każdego, kto w ćwiczeniach szuka innowacyjnych rozwiązań, stawia sobie wyzwania i chce spróbować wielu technik – tanecznych w rytmie gorącej salsy, relaksujących – joga z ćwiczeniami dobranymi szczególnie pod kątem rozciągania i wzmacniania mięśni pleców, nauczycie się podstaw pilatesa i udoskonalicie swoje treningi dzięki kilku dwudziestominutowym programom na płycie „Cardio wyszczuplające”.

 Każdy film dostępny jest w sprzedaży osobno (szukajcie w dużych księgarniach płytowych i w sklepach internetowych). Spróbuj wszystkiego! Nie zwlekaj, do lata zostało już tylko kilka tygodni.
Wśród czterech nowych wydań DVD znajduje się dynamiczny układ choreograficzny do wspaniałej żywiołowej salsy Tańcz i chudnij: Salsa Aerobic, doskonały na rozgrzewkę i poprawę humoru. Marengue, Salsa, Rumba, sexy dance i gorące rytmy Latino z Desi Barlett rozgrzeją twój dzień prostymi, tanecznymi krokami. Dajcie się porwać muzyce i osiągnijcie zamierzony efekt spalania tłuszczu dzięki przygotowanym układom.


W kolejnych etapach ćwiczeń możecie sięgnąć po zestaw ćwiczeń Pilates dla każdego lub po układy relaksujące napięcie mięśni Jogą na ratunek plecom. Metoda pilates ze szczególną uwagą skupia się na mięśniach twojego brzucha i grzbietu. Po ćwiczeniach pilates twoje ciało stanie się zgrabniejsze, bardziej zrelaksowane, rozciągnięte i silne.
Pozbędziesz się przykurczów mięśni i problemów z plecami. Wzmocnisz brzuch i grzbiet.
Jeśli codzienne czynności – pozycja siedząca w samochodzie, przy komputerze, oglądanie telewizji są przyczyną niedogodności, jakie możecie odczuwać ze strony waszego kręgosłupa, nie zwlekajcie ani chwili. Dzięki zaprezentowanemu programowi ćwiczeń Joga na ratunek plecom, dowiesz się jak pomóc swojemu ciału wrócić do dawnej sprawności.


Doskonałym uzupełnieniem wszystkich zestawów jest Cardio wyszczuplające – połączenie treningu z dietą, które zawsze przyniesie lepszy efekt, niż ograniczenie się tylko do jednej z dwóch pozycji diety lub treningu. Dlatego też na tej płycie oprócz rewelacyjnych propozycji treningowych zamieszczone zostały również wskazówki dietetyczne i przepisy, które mają na celu przybliżyć was do wymarzonej sylwetki.
Szczegóły wydań na stronie www.cwiczrazemznami.pl
oraz na www.facebook.pl/cwiczrazemznami