Już wkrótce marzec przyniesie nam pierwsze dni kalendarzowej wiosny i (miejmy nadzieję) zmianę pogody. Wreszcie będziemy mogły cieszyć się naszą lekką garderobą a ciepłe kozaki i botki zamienić na ukochane, uniwersalne baletki.
Jednak wiosenna aura wita nas nie tylko promieniami słońca ale często przynosi też ze sobą deszcz. Na szczęście żadna plucha ani deszcz nie będą zmorą naszego obuwia gdy zaopatrzymy się w kalosze. Dzięki nim, możemy cieszyć się wiosną skacząc po kałużach bez zamartwiania się o zniszczone buty.
  Kauczuk na naszych stopach króluje już kolejny sezon i nic w tym dziwnego- ten rodzaj obuwia jest nie tylko praktyczny ale też modny. Wybór faktur czy kolorystyki potrafi zadowolić nawet najwybredniejsze „fashionistki”. Kalosze pobudziły wyobraźnie projektantów- mogą mieć zabawne nadruki i wzory, dodatki (na przykład, kokardki czy sznurówki) lub do złudzenia przypominać eleganckie oficerki. Ponadto pasują do większości stylizacji- legginsów, dżinsów czy (w wersji inspirowanej oficerkami) sportowych spódnic i tunik. Te niezaprzeczalne zalety kaloszy sprawiają że są one zdecydowanie jednym z naszych dodatków typu „must have” na liście wiosennych zakupów.