22 lutego w Centrum Cybernetyki w Warszawie odbył się panel dyskusyjny o modzie portalu LAMODE.INFO – „Świadoma stylizacja istotnym elementem kreowania wizerunku’’. W ramach spotkania zaproszeni eksperci, podzieli się z uczestnikami wiedzą na temat wagi świadomego doboru stylizacji w kreowaniu swojego wizerunku.
Sylwia Brzezińska – stylistka gwiazd i trener do spraw wizerunku – przybliżyła uczestnikom panelu podstawowe zasady dobierania ubioru stosownie do sylwetki, okazji i osobowości oraz podpowiedziała jak wykorzystać wiedzę na temat figury, by świadomie ukryć mankamenty a podkreślić atuty.
Karolina Kucharska – redaktor prowadząca portalu LAMODE.INFO, stylistka i visual merchandiser – przedstawiła trendy na nadchodzący sezon wiosna/lato 2011 oraz zaproponowała połączenie klasycznych elementów garderoby z aktualnymi tendencjami w modzie.
Natomiast Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek – projektanci BOHOBOCO – zaprezentowali stylizacje z wykorzystaniem najnowszej kolekcji marki oraz podpowiedzieli gdzie szukać profesjonalnej pomocy w kreowaniu własnego wizerunku.
Po spotkaniu licznie przybyli goście – zarówno Ci poszukujący inspiracji, jak i trendsetterzy oraz dziennikarze modowi – mogli porozmawiać z ekspertami i uzyskać porady w kwestii indywidualnego stylu.
Już wkrótce na WWW.LAMODE.INFO pojawi się termin i szczegóły kolejnego panelu dyskusyjnego.
Patroni medialni: Radio Kampus, warszawianki.pl, female.pl, students.pl, dlastudenta.pl, student.infor.pl, Wydawnictwo Promedia