Czerń i biel to podstawa każdej palety barw zarówno świata malarstwa jak i świata mody. Tak jak czerń zabiera nam zbędne centymetry, tak dzięki bieli ubywa nam lat.
 W tym sezonie, biel powraca triumfalnie na podium jednego z głównych trendów wiosennych pokazów (będąc motywem przewodnim m.in. u Dolce& Gabbany)  i przebojem rozpoczyna zdobywanie coraz większych powierzchni półek sklepowych.
   Odcień ten, potocznie zwany kolorem niewinności, wiosną wprowadzi do naszych stylizacji nutkę romantyczności, a latem będzie wspaniale kontrastować z naszą opalenizną. Co więcej, może stać się idealnym tłem do kolorowych akcentów w postaci dodatków takich jak biżuteria, obuwie czy torebka.
  Według projektantów biel sprawdza się dosłownie na wszystkich naszych częściach garderoby i to nie zależnie od ich rodzaju – w propozycjach z kolekcji wiosenno-letnich jest obecna na gustownej marynarce jak i na sportowych baletkach, na dziewczęcej tunice i na „męskich” mokasynach.
  Czekając na przybycie wiosny i okazję do wypróbowania wszystkich sezonowych  trendów w praktyce, zapraszamy do galerii aby zapoznać się z ciekawymi propozycjami zastosowania bieli.