Jeżeli należysz do osób, które narzekają na swoją sylwetkę i pomimo restrykcyjnych diet i tak uważasz, że masz jeszcze coś do ukrycia, zainwestuj w bieliznę korygującą. To także świetny wybór do kobiet, które niedawno zostały mamami. Sama zobacz, co możesz dzięki niej uzyskać!

Intimissimi

Coraz więcej marek bieliźnianych wprowadza do swojej oferty specjalne kolekcje modelujące ciało. Dzięki takiej bieliźnie możesz skorygować swoje fałdki nawet o jeden rozmiar, powiększyć i podnieść biust, wysmuklić talię, a także nadać kształt swojej pupie.

Czym różni się więc ta bielizna od zwykłej? Przede wszystkim materiałem, z którego jest ona wykonana. Bielizna modelująca jest bardziej sprężysta i dzięki temu potrafi formować nasze ciało tak, jak tego oczekujemy. Jednocześnie nie krępuje naszych ruchów, a także przepuszcza powietrze.

Bardzo dobrze sprawdzają się wszelkie gorsety, które wyszczuplają talię, a dodatkowo posiadają także zbawienny wpływ na nasz kręgosłup wzmacniając go. Dla Pań, które posiadają większe oczekiwania dobrym wyborem będą body z nogawkami, które kompleksowo ukryją wszystkie fałdki, podniosą biust i pośladki i wysmuklą talie i biodra.

Dla pań, które mają za sobą ciąże i narzekają na swój brzuch trafionym rozwiązaniem będą figi spłaszczające brzuch. Dzięki temu, że tkanina, z której są wykonane nie posiada szwów, a krańce obszyte są silikonem, są one w ogóle niezauważalne. Przy tym również się nie zsuwają.

Każdej z nas natomiast przyda się z pewnością dobrze dopasowany biustonosz typu push up!
Esotiq

Intimissimi
Calzedonia

Esotiq

Intimissimi

Esotiq

New Yorker

Esotiq

Esotiq

Intimissimi

Esotiq