Korzystając z okazji, że dla wielu z nas najbliższy weekend będzie kolejnym długim weekendem, warto zaplanować sobie wypad w góry. Jeśli posiadasz już sprzęt narciarski, my podpowiemy Ci, jak się ubrać, żeby jednocześnie było ciepło i modnie!
Moon Boot Sportofino, spodnie Adidas, kurtka CLTN, kolanówki Gatta, czapka Diverse, rękawiczki Cropp Town, bluzka termoaktywna Gatta


Wybierając się na stok musimy pamiętać przede wszystkim o tym, aby ubrania były przede wszystkim ciepłe i niekrępujące naszych ruchów. Wielu producentów odzieży sportowej stosuje dzisiaj oddychające materiały, które są dodatkowo wzmacniane w miejscach szczególnie narażonych na upadek. Przed samym zakupem stroju narciarskiego zwróćmy szczególną uwagę na to, czy nie będzie on przemakał. Większość kurtek, kombinezonów czy spodni posiada w tym celu np. wodoszczelne zamki. Zdecydowanym obowiązkiem będzie także bielizna termoaktywna, która pomimo tego, że wydaje się dość cienka w dotyku, zatrzymuje całe ciepło, nie wychładzając w ten sposób organizmu.

Wybierając się na narty postaw na kolory, dzięki temu będziesz dobrze widoczna na stoku. Poza tym pamiętaj o dodatkach! Ciepłe, futrzane czapy, nauszniki, kolorowe kolanówki czy modne pikowania to hity tego sezonu.


Moon Boot Sportofino 650 zł

Adidas

CLTN

Ravel 68,70 zł

Hunter

Gino Rossi

Mohito 34,90 zł

Gatta

H&M 39,90 zł


Sportofino 1350 zł

Cropp 24,90 zł

Adidas

Gatta

Ravel 70,70 zł

Sportofino 180 zł

CCC 89 zł

Sportofino 2080 zł

Gatta

Lee