Przetańczyć całą noc do białego rana. W jednych butach na wysokich obcasach to często wydaje się nierealne. Podpowiemy Wam, na co zwrócić uwagę podczas wyboru butów przeznaczonych do tańca.

Nawet jeśli na co dzień nie trenujesz żadnego tańca, myśląc o całonocnej imprezie, podczas której będziesz musiała wytrzymać w jednych butach warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Na samym początku musisz określić jaki krój i kolor potrzebujesz. Jeśli masz już kupioną kreację, warto wziąć ją ze sobą i przymierzyć w sklepie, by czy będzie pasowała do nowych butów.

Zazwyczaj większość z nas pragnie pokazać się w butach na wysokim obcasie, w nich też łatwiej będzie się nam poruszać na parkiecie. Dobrym wyborem będą zarówno buty z odsłoniętymi jak i zakrytymi palcami. Jeśli jednak chcesz pochwalić się swoimi stopami i chcesz wyglądać naprawdę elegancko, wybierz buty z odsłoniętymi palcami. Jeśli jesteś fanką połyskujących dodatków możesz pokusić się o zakup ładnie zdobionych butów z klejnotami, które z pewnością dodadzą ci uroku.


Najistotniejszą kwestią pozostaje jednak podeszwa. Istotne jest więc, aby podeszwa buta była miękka i elastyczna. Warto również zwrócić uwagę na to, by się nie ślizgała. Przed samym zakupem przejdź się w butach i sprawdź czy w środku nie ma żadnych szwów, które mogłyby Cię uwierać.Venezia

Prima Moda 399 zł

Dee Zee

Reserved 159,90 zł

Venezia

Dash44 289 zł

Marks&Spencer

Wittchen 699 zł

Quazi 99 zł

United Nude

CCC

Venturi 1050 zł

United Nude

Gino Rossi

Dee Zee

Tamaris 199,90 zł

H&M

Boti

Prima Moda