Już dzisiaj, specjalnie dla Was udało nam się wybrać kilka pomysłów na Mikołajki. Same zobaczcie, czy o takich podarunkach właśnie marzycie?
Mikołajki tuż tuż, dlatego warto już dzisiaj zastanowić się czym obdarujemy nasze przyjaciółki, mamy, czy może same siebie! Coraz częściej również nasi partnerzy pozwalają nam na samodzielny wybór prezentów. Pomysłów teoretycznie zawsze mamy tysiące, ale kiedy przychodzi nam podjąć decyzję, o wiele trudniej się zdecydować na coś konkretnego.

6 grudnia to dzień, w którym obdarowujemy się zwykle symbolicznymi drobiazgami. W zasadzie prezent, na jaki się zdecydujemy jest zawsze zależny od naszego budżetu. Kiedy wiemy, jaką sumę pragniemy na niego przeznaczyć, o wiele łatwiej będzie znaleźć coś naprawdę interesującego.

Każdą z nas z pewnością zachwyciłaby ciepła i zarazem modna czapka czy rękawiczki. Patrząc za okno mamy pewność, że będzie to prezent trafiony i przede wszystkim bardzo praktyczny! Naszyjnik, portfel czy fantazyjna kopertówka to drobiazgi, które ucieszą kobiece oko i będą jak znalazł na świąteczne spotkania z rodziną czy imprezę sylwestrową.

Kosmetyki to także zawsze trafiony prezent, który w zależności od opakowania i aromatycznych zapachów może być naprawdę oryginalny. Co jeszcze warto kupować na prezenty - same zobaczcie!


A Wy na jakie prezenty liczycie?


Marks&Spencer

zestaw kosmetyków ORANGE&CINNAMON, Stara mydlarnia, 70 zł

H&M

Yes Biżuteria

Dolce Gabbana

H&M

Deco Art 399 zł

Esotiq

Esotiq

Wittchen 229 zł

H&M

Venezia

połyskujący puder designersko wykorzystujący motyw skóry żyrafy BeYu, 89 zł

Reserved 59,90 zł

Zara, 199 zł

komin Gatta

kopertówka Marks&Spencer

kolczyki W. Kruk

Zara, 169 zł