Każda kobieta o nich marzy… Ta jedna z najistotniejszych części kobiecego ciała, w zależności od wyglądu oraz kondycji może być albo powodem do dumy albo przyczyną największych kompleksów. Piersi – gdy są zbyt małe lub wiotkie stają się źródłem wstydu i pogorszenia sylwetki.

Szczęśliwe posiadaczki pięknego biustu podświadomie przyjmują wyprostowaną postawę, przez co robią wrażenie pewniejszych siebie i zwracają uwagę. Nie tylko mężczyzn.
Pełne i zdrowe piersi to marzenie wszystkich kobiet, bez względu na wiek. Każda przedstawicielka płci pięknej chciałaby móc eksponować jędrny biust zarówno na plaży, jak i na karnawałowym balu. Jednak nawet kobiety – które mogą pochwalić się biustem godnym zazdrości – z czasem zaczynają zauważać pogorszenie jego stanu. Wiek, ciąże, kuracje odchudzające czy po prostu zwykłe prawa fizyki robią swoje. Wiele czynników zewnętrznych (np. grawitacja) jak i wewnętrznych (m.in. spadek wydzielania pewnych hormonów) sprawia, że kobiece piersi z upływem czasu stają się coraz mniej sprężyste oraz tracą swoje naturalne piękno.


Większość kobiet podejmuje szereg działań mających na celu poprawę wyglądu swojego dekoltu – poczynając od masaży i specjalnych kosmetyków, aż do zabiegów medycyny estetycznej w najbardziej radykalnych przypadkach. Determinacja w dążeniu do pięknego biustu często wygrywa ze zdrowym rozsądkiem, co niestety może prowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych. Mimo, że kuracje hormonalne czy operacje plastyczne to metody uznawane za najskuteczniejsze, należy zastanowić się czy końcowy efekt na pewno wart jest chwytania się aż tak inwazyjnych środków?


Okazuje się, że jest alternatywa. Skuteczna, bezbolesna, stosunkowo niedroga i – co najważniejsze – absolutnie bezpieczna. Kuracja preparatem Elevation Plus, będącym całkowicie naturalnym suplementem diety. Nutrikosmetyk dzięki unikalnej kombinacji składników skutecznie ujędrnia biust i wzmacnia strukturę, a co za tym idzie wygląd skóry. Ponadto, preparat powoduje wzrost ilości komórek w gruczołach sutkowych, dzięki zawartości naturalnych substancji czynnych, pobudzających syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Wśród najistotniejszych korzyści z zażywania suplementu znajdują się również wzrost energii życiowej, libido a także zwiększenie satysfakcji w relacjach intymnych. Elevation Plus to w 100% ziołowy specyfik, przygotowany według starożytnych receptur ayurvedy – uznawanej za najstarszą i wszechstronną medycynę naturalną. Dziś – dzięki preparatom z serii Ayurveda Line – mamy do dyspozycji te same środki. Czemu z nich nie skorzystać?
Elevation Plus wchodzi w skład linii preparatów Ayurveda-Line oferowanych przez firmę Spring – jedynego w Polsce importera oryginalnych preparatów medycyny hinduskiej – Ayurvedy. Gama dwunastu roślinnych suplementów diety – kompleksowo działających na cały organizm – dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku spełnia normy Głównego Inspektora Sanitarnego i Sanepidu.