Energetyczna muzyka, taniec pełen pasji, niezwykli goście oraz Gwiazdy z pierwszych stron gazet. Tego wszystkiego nie mogło zabraknąć podczas IV już edycji CIN&CIN Polish Cup - Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego.

Agnieszka Popielewicz, Stefano Terrazzino


Turniej odbył się w luksusowym Hotelu Hilton w Warszawie 13 i 14 listopada br. Na niesamowitym show, zapewnionym przez markę CIN&CIN, głównego sponsora wydarzenia, można było podziwiać m.in. występ Justyny Steczkowskiej, Edyty Herbuś, Piotra Kupichy z zespołu Feel.


CIN&CIN Polish CUP to największe międzynarodowe wydarzenie taneczne w Polsce.  W takt muzyki, na parkiecie wirowało kilkaset par z całego świata. W tych dniach królowały rytmy klasyczne i  latynoamerykańskie. Zatańczyli reprezentanci m.in.: Rosji, Włoch, Danii, Austrii, Armenii, Hiszpanii, Niemiec, Izraela, Hong Kongu, Australii, Szwecji.  W najważniejszych kategoriach zwyciężyli: Alina Imrekova i Valentin Voronov z Rosji, którzy byli najlepsi w tańcach latynoamerykańskich. W standardzie triumfowali: Tania Kehlet i Emanuel Valeri, reprezentujący Danię.

Tegoroczny program turnieju został wzbogacony o specjalnie przygotowany na tę okazję projekt artystyczny.  W hotelowym foyer można było podziwiać pary w namiętnym tango, tancerzy rodem z argentyńskich ulic lat dwudziestych oraz artystkę w piórach.

Wieczorną galę turnieju poprowadziła tancerka i aktorka Edyta Herbuś, której towarzyszyli aktor Wojciech Medyński oraz prezenter Tomasz Kammel. Edyta Herbuś była nie tylko prowadzącą imprezę. Zaprezentowała również na parkiecie swoje umiejętności taneczne w widowiskowym show, w przygotowanej specjalnie na tę okazję choreografii Augustina Egurroli. Całość wydarzenia uświetnili swoimi recitalami: Justyna Steczkowska, Halina Frąckowiak oraz zespół Feel. Popisy artystyczne oraz rywalizacje taneczne podziwiały i wspierały swoją obecnością znane Gwiazdy sceny oraz ekranu m.in.: Krzysztof Tyniec, Anna Popek, Anna Samusionek, Piotr Gąsowski, Robert Kupisz, Dariusz Krupa, Monika Pyrek, Paweł Staliński i inni.Aleksandra Szwed

Anna Popek

Anna Samusionek

Edyta Herbuś


Edyta Herbuś

Edyta Herbuś i Tomasz Barański

Feel

Katarzyna Glinka

Halina Frąckowiak


11 Iwona Węgrowska i Robert Ogór -Prezes Zarządu Ambra S.A. z żoną

Jan Kliment

Joseph Seeletso

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino

Monika Pyrek i Robert Rowiński

Olga Bołądź

Tomasz Kammel