Każda kobieta zna doskonale dyskomfort spowodowany przez opryszczkę. Niestety, charakterystyczną cechą tej przypadłości jest jej nieprzewidywalność. Opryszczka potrafi pojawić się nagle, przed bardzo ważnym spotkaniem, egzaminem, wystąpieniem publicznym, odwracając naszą uwagę od spraw najistotniejszych.


Herpatch Remesense – znikający plasterek na opryszczkę, który rozpuszcza się samoczynnie po kilku godzinach od naklejenia. Herpatch zrewolucjonizował sposób walki z opryszczką, a od końca sierpnia jest wreszcie dostępny w Polsce.

Produkt wyróżniający się nie tylko składem, ale przede wszystkim sposobem działania budzi duże zainteresowanie środowiska medycznego i naukowego. Herpatch Remesense rozpuszczając się samoczynnie pod wpływem wilgoci łagodzi ból towarzyszący opryszczce. Rozpuszczając się na wardze, nie uszkadza pęcherzyka opryszczki eliminując tym samym nieprzyjemne uczucie, które towarzyszy odklejaniu tradycyjnych plasterków.
Zastosowanie plasterka Herpatch w pierwszych godzinach rozwoju wirusa może zapobiec utworzeniu się pęcherzyka opryszczki lub zminimalizować jego wielkość. Jego składniki powodują szybkie działanie i minimalizują objawy spowodowane przez wirusa Herpes. Klientki, które zdecydują się na aplikację plasterka ucieszy z pewnością fakt, że jego zastosowanie pozwala na używanie szminki, czy też błyszczyka do ust. Przezroczysty ultracienki, plasterek po naklejeniu jest niemal niewidoczny, maskuje pęcherzyki, zmniejszając nie tylko nasze zakłopotanie ale i ryzyko rozsiania się zakażenia na inne osoby. Panie narażone na działanie promieni słonecznych, będących częstym powodem pojawienia się opryszczki również mogą poczuć się spokojne - aktywne składniki (beta-glukany) Herpatch Remesense redukują negatywne skutki nadmiernej ekspozycji na słońce i promieniowania UVB.

Użycie produktu jest bardzo proste, wystarczy zwilżyć miejsce zaatakowane przez opryszczkę, a następnie zanurzyć Herpatch w wodzie na około 5 sekund. Plasterek naklejony na opryszczkę uwalnia swoje aktywne składniki, by po kilku godzinach zniknąć łagodząc objawy kłopotliwego pęcherzyka.

Plasterki Herpatch mogą być stosowane także u dzieci od 4 roku życia pod nadzorem dorosłych. Przypadkowe połknięcie rozpuszczalnego plasterka przez dziecko jest w pełni bezpieczne.


Wszystko o Herpatch Remesense:
www.herpatch.pl