Kolor biały zawsze będzie kojarzył nam się z klasyką i elegancją. Jest gustowny, do wszystkiego pasuje i przede wszystkim możemy wykorzystać go praktycznie w każdym pomieszczeniu aranżując własne wnętrze.

Kler

W aranżacji wnętrz biel już od kilku lat nie wychodzi z mody i wykorzystywana jest także w stylu awangardowym. Nie zawsze biel musi więc pozostawać wyznacznikiem chłodnego i surowego stylu. Kolor ten do wnętrza potrafi wnieść pokłady spokoju i harmonię. Wybór tej barwy pozwoli nam również uniknąć kłopotów związanych z zestawianiem ze sobą innych kolorów. Biel może być zarówno tłem dla awangardowych kontrastów, ale również wiodącą barwą w spokojnym wnętrzu. Dobrze wygląda w połączeniu z ciepłą paletą jak i zimną i intensywną. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskać. Dzięki dodatkom można sprawić, że nasze wnętrze bez względu na to, czy jest to sypialnia, kuchnia, łazienka lub salon, w białej tonacji stanie się wyjątkowo nastrojowe.

Warto wspomnieć o największym walorze bieli – przede wszystkim doda każdemu wnętrzu optycznie przestrzeni i światła. Aby ją ożywić i za szybko się nią nie znudzić, zadbamy o odpowiednie dodatki, które można szybko i łatwo wymienić bez zbędnych kosztów. Mamy do wyboru całą paletę ciekawych elementów dekoracyjnych. Stosunkowo nowe i cały czas modne są naklejki ścienne wykonane z weluru. Taka dekoracja stanowi ciekawą alternatywę dla tapet. Dobierzmy ją na zasadzie kontrastu do bieli i skomponujmy do niej dodatki w podobnej kolorystyce. Jeśli zależy nam na przytulanym wnętrzu to połączmy biel z ciepłymi kolorami i naturalnymi materiałami. Wykorzystajmy kolory ziemi: brązy, beże, zielenie, delikatne żółcie. Z bielą świetnie kontrastuje również czerń, intensywny fiolet, fuksja czy nawet czerwień. Postawmy także na naturalne materiały, takie jak: miękką wełnę, drewno, wiklinę, kamień. Uzyskamy przyjemny dla oka efekt czystego pomieszczenia o charakterze skandynawskim.


Mebel Rust

klimatydomu.pl

italiastyle.pl

Calvado.pl

Villa Italia

Klose

klimatydomu.pl

Ovo

Lotari

Dekoria.pl

klimatydomu.pl

Klose

Lotari

Kler

klimatydomu.pl

Lotari

Villa Italia

Calvado.pl

italiastyle.pl