W tym sezonie biżuteria - przede wszystkim naszyjniki nabierają nowego, większego rozmiaru. Przepełnione kolorami, zdobione kamieniami czy piórkami wyglądają iście bajkowo!
W tym sezonie nie obejdziesz się od przesady w biżuterii. Ciężka i duża biżuteria nawiązuje swoim stylem do mody etnicznej i ma przede wszystkim rzucać się w oczy. Naszyjniki zdobią oprócz kamieni także elementy filcu, futerka, broszek w formie kwiatów. W dalszym ciągu pojawiają się również: skóra, ćwieki, koronki i przede wszystkim słodkie kokardki! Oprócz fuzji kolorów do wyboru mamy również tonację złota i srebra, które ciekawie się ze sobą przeplatają, nawet w towarzystwie pereł.  

Naszyjnik XXL to świetny wybór w tym sezonie. Pamiętając o tym, że liczy się przepych, trzeba jednak umieć zachować dobry gust. Jeżeli zdecydujemy się na naszyjnik tego typu, odpuśćmy sobie już inne ozdoby, takie jak: kolczyki, bransoletki czy wyraziste pierścionki. Istotny jest także nasz strój- do tego rodzaju biżuterii powinien być raczej stonowany i jednolity. Naszyjniki XXL świetnie prezentować się będą na dzianinowych sukienkach czy golfach. 

Zara

Olsen

Zielony Kot 29,80 zł

H&M

New Yorker 54,95 zł

Zara

Carry 39,99 zł

New Yorker 37,95 zł

Carry 49,99 zł

Zielony Kot 41 zł

ZNew Yorker 54,95 zł

Zielony Kot 37 zł

Unisono

Taranko 89 zł

Carry 49,99 zł

H&M

Zilony Kot 29,80 zł

H&M zł

Zielony Kot 53 zł