Horoskop tygodniowy 4.10-10.10BaranPraca i finanse:W tym tygodniu w pracy zajmiesz się głównie sprawami urzędowymi i formalnymi. Bądź uczciwy bo każde Twoje kłamstwo wyjdzie na jaw. Może dojść do podpisania umowy lub zawarcia porozumienia. Niewykluczona także wizyta w sądzie. Jeżeli planujesz inwestycje to jeszcze raz dokładnie ją przeanalizuj, żeby nic Cię nie zaskoczyło.

Miłość: W tym tygodniu dotkliwie odczujesz, że w Twoim związku panuje niesprawiedliwość. Nie może być tak, że jeden tylko bierze a drugi tylko daje. Pora o tym pomyśleć. Jednak jeżeli to Ty jesteś stroną dającą, to może uważasz się za najmądrzejszego. Pozwól partnerowi też być dorosłym. Możliwe otrzymanie miłego prezentu.


Byk Praca i finanse: Nie namyślaj się już dłużej bo to nic nie daje. Najwyższa pora zacząć działać. Przeanalizowałeś już wszystkie za i przeciw. Weź sprawy w swoje ręce. Czekają Cię nowe zadania i nowe możliwości. Możesz także osiągnąć pierwsze rezultaty z wcześniejszych działań. Ciężkie czasy już minęły reszta zależy od Twojej aktywności. Dobry czas na działanie.
Miłość: W Twoim związku pojawią się nowe możliwości. Już wszystko masz przemyślane, pora działać. Nie oczekuj, ze zrobi to partner tylko sam zabieraj się do roboty .Dla samotnych możliwość nowej znajomości, ale od Ciebie musi wyjść inicjatywa. Dobry czas dla aktywnych osób.


BliźniętaPraca i finanse: Jeżeli szukasz pracy to w tym tygodniu mogą się pojawić nowe możliwości. Szczęście wyjątkowo Ci sprzyja, nie przegap szansy. To dobry tydzień na rozpoczynanie nowych zadań szczególnie opracowywania nowych pomysłów i strategii. Nagle może Cię olśnić i znajdziesz rozwiązanie, którego zupełnie nie brałeś pod uwagę. Także w finansach nowe możliwości, ale dopiero na poziomie pomysłu.
Miłość: To dla Ciebie trudny tydzień w miłości. Będziesz miał wrażenie, że coś straciłeś bezpowrotnie.. To prawda, ze przyjdą trudne zmiany, ale Twoje rozczarowanie pochodzi stąd, że rzeczywistość różni się od Twoich wyobrażeń. Rozglądnij się wokół siebie a zobaczysz, że to nie koniec świata. To co straciłeś nie da się już odzyskać, ale to nie znaczy, że nic innego nie istnieje, pora na zmiany.


RakPraca i finanse: Ten tydzień nie zaliczysz do spokojnych. W pracy mogą nastąpić zmiany co doprowadzi do nerwowej atmosfery. Konkurencja nie śpi i zdecydowanie rozpycha się łokciami. Bądź czujna bo bez walki się nie obejdzie. Do sposobu swojej pracy musisz wprowadzić zmiany bo stary model już się nie sprawdza. W finansach nie podejmuj pochopnych decyzji, ale rozsądne zmiany są korzystne.
Miłość: W tym tygodniu jest odpowiednia pora aby uczciwie ze sobą porozmawiać, opowiedzieć o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Twój partner musi domyślać się o co Ci chodzi a potem złościsz się , ze się nie domyślił. Nie oszukuj i nie udawaj kogoś innego niż jesteś. Szczera rozmowa ma wpływ na udane partnerstwo.


LewPraca i finanse:W tym tygodniu pojawią się nowe możliwości szczególnie jeżeli zajmujesz się sztuką lub kulturą. To także dobry czas aby rozwijać swoje pasje. Nowa osoba w pracy może zdecydowanie poprawić atmosferę. Nie bój się zmian to one dają możliwości rozwoju. Pojawi się także nadzieja na lepsze zarobki.

Miłość: W Twoim związku zapanuje spokój. Będziesz cieszył się tym co udało Ci się osiągnąć do tej pory. To miłe chwile ciepła i miłości. Nie warto teraz wprowadzać zmian bo tak jest dobrze. Bądź wyrozumiały i mądry. Bardzo dobry czas dla osób zajmujących się domem i rodziną. Jeżeli pragniesz dziecka to teraz jest dobry czas na tę decyzję. Dla samotnych mężczyzn możliwość poznania pięknej kobiety.


PannaPraca i finanse: Już blisko jesteś osiągnięcia założonego celu, ale ciągle są jakieś przeszkody. Ty jesteś coraz bardziej zmęczony i zniechęcony. To prawda tak bardzo namęczyłeś się i praktycznie nie masz już siły do dalszej pracy. Warto jednak jeszcze trochę się postarać. Nie wszystko co założyłeś uda Ci się osiągnąć.

Miłość: W tym tygodniu będziesz zakochany. Niepewność i nieporozumienia pójdą w niepamięć . Zrozumiesz, że do życia potrzebny jest drugi człowiek, nawet jeżeli nie jest doskonały. Wykorzystaj ten czas aby okazać mu miłość. Osoby samotne mogą spotkać kogoś kto zagości w ich życiu na dłużej. Warto iść za głosem serca. Kieruj się uczuciami.


WagaPraca i finanse: W tym tygodniu czeka Cię dużo pracy, jednak możesz liczyć na wiele sukcesów, szczególnie finansowych. Uznasz, ze Twoja sytuacja materialna jest całkiem niezła i będziesz zastanawiał się jak ulokować swoje pieniądze. Karty przestrzegają przed niepewnymi inwestycjami lepsze są stabilne długotrwałe programy. Możesz także podjąć decyzje o kupnie lub budowie domu.

Miłość: To dla Ciebie przyjemny tydzień w uczuciach. Będziesz kochał i czuł się kochany. Nie będziesz szczędził partnerowi miłych słów a on nie będzie Ci dłużny. Dzięki temu Wasz związek będzie rozkwitał będziesz się czuł się spełniony. Dla samotnych możliwość poznania miłej choć dość statecznej osoby.


SkorpionPraca i finanse:Przed Tobą tydzień organizowania i podejmowania decyzji. Nie wszystkim musisz zająć się osobiście, ale do Ciebie należy nadzór i koordynacja pracy. Jeżeli przygotujesz sobie dobry plan i będziesz go realizował to wszystko pójdzie gładko. Nie przegap tego czasu bo wiele możesz osiągnąć.
Miłość: W tym tygodniu daj odpocząć swoim myślom, co miałeś wymyślić to wymyśliłeś, teraz oddaj głos intuicji. Jeżeli Twój związek potrzebuje uzdrowienia, to jest to możliwe pod warunkiem, że pozwolicie ,żeby wszystko działo się samo. Niech ,każdy z Was zajmie się swoimi sprawami. Tydzień bez fajerwerków, trochę nudny, ale okres niedziałania i niemyślenia też jest potrzebny.


StrzelecPraca i finanse:W tym tygodniu w Twojej pracy nic konkretnego nie będzie się działo. Będziesz miał wrażenie, że czas zatrzymał się. Jednak to okres dojrzewania pewnych decyzji a także zagłębianie się w siebie i poszukiwanie innych wymiarów swojej duszy. Szukanie inspiracji w niezbadanych przestrzeniach. To okres poprzedzający zmiany.
Miłość: To bardzo szczęśliwy czas w Twoim życiu. Radość i szczęście rodzinne Cię nie opuści. Zrozumiesz, że największą wartością jest bycie z drugim człowiekiem . Jeżeli ostatnio były nieporozumienia to ten tydzień powinien przynieść zgodę. Możliwe także szczęśliwe wydarzenie w rodzinie lub u bliskich przyjaciół.


KoziorożecPraca i finanse: W tym tygodniu nie zaczynaj nowych spraw, staraj się raczej dopracować wcześniejsze projekty. Sytuacja powinna się ustabilizować a Ty odzyskasz kontrolę na swoimi finansami. Wcześniejsze inwestycje mogą dać efekty.
Miłość: W tym tygodniu w Twoim związku mogą pojawić się nowe możliwości. To jeszcze nic konkretnego, ale to ważny czas do nauki i zbierania informacji. Możesz zacząć realizować swoje plany jednak to dopiero początek i jeszcze możesz popełnić wiele błędów. Nie zrażaj się bo każde doświadczenie zbliża Cię do sukcesu. Dla samotnych możliwość poznania człowieka o dużym potencjale.


WodnikPraca i finanse:To dla Ciebie doskonały tydzień. Projekty, o których myślałaś, że dawno przepadły nagle wrócą i będą brane poważnie po uwagę. Możesz także zwyciężyć w sporze lub dyskusji . Sukcesy Cię nie ominą. Osoby poszukujące lepszej pracy mogą otrzymać wiadomość od pracodawcy na którego już nie liczyły. W finansach szansa na poprawę.
Miłość:Jeżeli ostatnio w Waszym związku źle się działo to nie licz na poprawę. Taką drogą nigdzie nie zajdziesz. Możesz wygrać w sporze i zostać sam. Zmiany są konieczne, ale nie upieraj się aż tak bardzo. Nie oskarżaj też partnera bo wina zawsze leży po dwóch stronach. Nie licz na pokojowe, spokojne rozwiązania, tu konieczna jest rewolucja.


RybyPraca i pieniądze: To dla Ciebie trudny tydzień w miłości. Będziesz miał wrażenie, że coś straciłeś bezpowrotnie.. To prawda, ze przyjdą trudne zmiany, ale Twoje rozczarowanie pochodzi stąd, że rzeczywistość różni się od Twoich wyobrażeń. Rozglądnij się wokół siebie a zobaczysz, że to nie koniec świata. To co straciłeś nie da się już odzyskać, ale to nie znaczy, że nic innego nie istnieje, pora na zmiany.

Miłość: W tym tygodniu będziesz wiedział co oznacza szczęście w rodzinie. W domu będzie panowała radość i zgoda. Nie bądź tylko nadopiekuńczy. Czekają Cię radosne wydarzenia w rodzinie, ślub, narodziny, rocznice. Będziesz wspominał dawne, dobre czasy. Możliwość spotkania kogoś z przeszłości.

Podobne artykuły:


DRUKUJ