W takie chłodne, jesienne dni warto zaopatrzyć się w coś cieplejszego. Siedząc kilka godzin na krześle biurowym możemy przemarznąć na kość. Także w domu, podczas oglądania telewizji, czytania książki czy wielu relaksujących czynności możemy zmarznąć. Dlatego warto oprócz grubego swetra zaopatrzyć się w modną, futrzaną kamizelkę, która otuli nas swoim przyjemnym dotykiem, a także utrzyma ciepło.

3 Suisses, s. OliverKamizelki pokochałyśmy już rok temu, w tym sezonie jednak króluje przede wszystkim futro! Będziemy nosiły więc kożuchy, kurtki i bluzy obszyte sztucznym futerkiem, coraz częściej również łączymy je z dzianiną. Warto pamiętać, że kamizelka to nad wyraz praktyczna część garderoby. Możemy nosić ją praktycznie do wszystkiego. Świetnie wygląda w zestawieniu z tunikami, golfami czy koszulami, pasuje zarówno do poszerzanych spodni typu dzwony, ale również do legginsów i rurek. Będzie również znakomitym wyborem do biura! W połączeniu z białą, koszulową bluzką i ołówkową spódnicą stanie się prawdziwą modową perełką.

Przed zakupem kamizelki pamiętajmy o tym, że powinna być ona dopasowana – jej długość zależy jedynie od naszych upodobań. Jeżeli zdecydujemy się na jej dłuższą wersję, podkreślijmy talię wąskim paskiem.


Stradivarius

Elisabetta Franchi Celyn b.

Ochnik 899,90 zł

Ochnik 699,90 zł

New Yorker 79,95 zł

Unisono

Ochnik 599,90 zł

Ochnik 899,90 zł

New Yorker 189 zł

Orsay 139,90 zł

C&A 109 zł

Pull&Bear

F&F 99 zł

Orsay 129,90 zł

C&A 85 zł

s. Oliver

New Yorker 149 zł

C&A 199 zł

Ochnik 699,90 zł