Horoskop tygodniowy 27.09-3.10

BaranPraca i finanse:W tym tygodniu w pracy zajmiesz się głównie sprawami urzędowymi i formalnymi. Bądź uczciwy bo każde Twoje kłamstwo wyjdzie na jaw. Może dojść do podpisania umowy lub zawarcia porozumienia. Niewykluczona także wizyta w sądzie. Jeżeli planujesz inwestycje to jeszcze raz dokładnie ją przeanalizuj, żeby nic Cię nie zaskoczyło.

Miłość: To korzystny tydzień dla Twojego związku. Będziesz realizował się w partnerstwie, będziesz zadowolony i szczęśliwy. Nieporozumienia pójdą w niepamięć a Ty przekonasz się ,że lepiej być z kimś niż samemu. Ciesz się tymi chwilami bo wszystko będzie szło po Twojej myśli. Dla samotnych możliwość poznania partnera na stałe.


Byk Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy ogarnie Cię nostalgia. Zatęsknisz za zmianami. Będziesz miał wiele propozycji i możliwości, ale po bliższym zapoznaniu się z nimi dojdziesz do wniosku, ze to nie to. Bujanie w obłokach i myśli o niewykorzystanych możliwościach to zajęcie dla Ciebie na ten tydzień. Zejdź na ziemię i popatrz bardziej realistycznie na świat.
Miłość: W tym tygodniu warto pomyśleć o kompromisie w związku, bo często walczysz z nieistniejącym wrogiem. W miłości kieruj się instynktem a nie uporem, wtedy masz szansę na szczęśliwy obrót wydarzeń. Możliwe zauroczenie lub krótki romans lecz głównym celem będzie tu seks i zabawa.


BliźniętaPraca i finanse: Ten tydzień będzie przebiegał pod hasłem współpracy. W zespole będzie panowała dobra atmosfera. Przekonasz się ,że możesz liczyć na pomoc innych. Nie staraj się grać pierwszych skrzypiec. Wspólne działanie dziś, przyniesie efekty w przyszłości. Możliwy romans w miejscu pracy.
Miłość: W tym tygodniu wykaż się stanowczością i pewnością siebie. Nie licz na to ,że partner podejmie konkretne decyzje. Zastanów się czego tak naprawdę chcesz i wprowadzaj to w życie, nawet jeżeli nie do końca rozwiązuje to Twój problem. Nie czekaj bo przegapisz dobry czas na działanie. Możliwa decyzja o założeniu rodziny.


RakPraca i finanse: W tym tygodniu pojawią się nowe możliwości szczególnie jeżeli zajmujesz się sztuką lub kulturą. To także dobry czas aby rozwijać swoje pasje. Nowa osoba w pracy może zdecydowanie poprawić atmosferę. Nie bój się zmian to one dają możliwości rozwoju. Pojawi się także nadzieja na lepsze zarobki.
Miłość: Wasze rozmowy utkną w martwym punkcie. Tym sposobem do niczego nie dojdziecie. Uspokój myśli, pogódź się ze stratami a zobaczysz, że już niedługo pojawią się nowe możliwości. Nie upieraj się przy starych rozwiązaniach. Dlatego w tym tygodniu przemyśl swoje oczekiwania bo zabrnąłeś w ślepą uliczkę.


LewPraca i finanse: W tym tygodniu musisz popisać się sprytem i przebiegłością bo inaczej nie osiągniesz tego co zamierzasz. Ktoś będzie chciał Cię oszukać lub wprowadzić w błąd. To dobry czas dla badaczy i naukowców , a także polityków. Jeżeli masz podpisać umowę to dokładnie ją przeczytaj bo mogą się tam kryć kruczki prawne. Nie inwestuj chyba, że w badania naukowe.

Miłość: Wydarzenia tego tygodnia są konsekwencją wcześniejszych poczynań. Nie lubisz kompromisów, chcesz aby wszystko przebiegało perfekcyjnie. Twoje dotychczasowe doświadczenie zaprowadziło Cię w to miejsce gdzie teraz jesteś. I tak jest dobrze. Dla samotnych możliwość poznania osoby „z przeszłością” .


PannaPraca i finanse: To dla Ciebie dosyć aktywny tydzień w pracy. Będziesz zajmował się pisaniem ofert, reklamą, prezentacją możliwości. Przyłóż się do tego bo możesz sporo zyskać. Dobry czas dla osób pracujących w mediach i handlu. Dla poszukujących pracy dobry moment na przeredagowanie CV i wysyłanie ich do pracodawców. Rozmowy kwalifikacyjne mają także szanse przebiegać pomyślnie.
Miłość:W tym tygodniu musisz wykazać się cierpliwością. Wcześniej podjęte postanowienia czekają na odpowiedni czas. Bądź spokojny sprawy idą w dobrym kierunku. W związku z tym nie przyspieszaj i nie oczekuj szybkich deklaracji. Możliwa wiadomość o ciąży.


WagaPraca i finanse: W tym tygodniu Twoje dotychczasowe doświadczenia mogą się przydać. Masz możliwość z sukcesem doprowadzić do końca sprawy urzędowe. Tam gdzie potrzebna jest wiedza będziesz potrzebny i doceniony. Możesz także liczyć na pomoc mądrej kobiety. Sprawy wcześniej rozpoczęte mogą szczęśliwie się rozwijać. Korzystny czas na zdawanie egzaminów.
Miłość: To dla Ciebie dobry tydzień na przemyślenie swojej sytuacji. W miarę możliwości odizoluj się od partnera i zastanów się co jest dla Ciebie tak naprawdę ważne. Co chciałbyś osiągnąć dla siebie, a co dla związku. W jakim stopniu realizujesz się w tym układzie i co z tego wynika. To ważne abyś miał świadomość co to znaczy być razem i co możesz zaoferować swojemu partnerowi. To czas na przemyślenia.


SkorpionPraca i finanse: W tym tygodniu w pracy będziesz musiał podjąć ważne decyzje. Jeżeli liczysz na czyjąś pomoc to się zawiedziesz. Masz okazję teraz wykazać się zdolnościami organizatorskimi. To ważny sprawdzian dla Ciebie. Nie bój się, działaj, jeżeli jesteś przekonany o swojej racji. Możesz także otrzymać awans lub podwyżkę.
Miłość: W tym tygodniu w Twoim związku pojawią się nowe możliwości. To dopiero nieśmiałe plany, ale od czegoś trzeba zacząć. Wiele jeszcze musisz się nauczyć. To dobry czas na rozpoczynanie nowego etapu w swoim życiu, przeprowadzkę lub podejmowanie nowych wyzwań. Dla samotnych możliwość pojawienia się młodego człowieka, który zauroczy Cię grzecznością.


StrzelecPraca i finanse:Ten tydzień będzie dla Ciebie bardzo twórczy. Szczególną radość sprawią Ci przedmioty lub dobra, które są efektem pracy Twoich rąk. Skupisz się na zajęciach, które nadają formę wcześniejszym pomysłom. Nie bój się pracy fizycznej bo teraz przyniesie duże efekty. Mały remont w miejscu pracy lub w domu wskazany.
Miłość:Przed Tobą czas nieprawdopodobnej energii. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Będziesz planować i załatwiać sprawy, które otworzą przed Tobą nowe możliwości. Istnieje szansa na poczęcie dziecka. Dla samotnych możliwość poznania kogoś całkowicie nowego, z kim głównie będziesz spędzać czas w łóżku.


KoziorożecPraca i finanse: Przed Tobą tydzień sukcesów, przede wszystkim możesz otrzymać awans na kierownicze stanowisko. Bardzo dobry czas na załatwianie spraw urzędowych i wszelkich formalnych pozwoleń, możesz liczyć na przychylność władz. Możesz także doprowadzić do końca pisanie pracy lub książki co spotka się z uznaniem Twojego środowiska. Dobry czas na mądre inwestycje.
Miłość: W Twoim związku pojawią się nowe możliwości. Już wszystko masz przemyślane, pora działać. Nie oczekuj, ze zrobi to partner tylko sama zabieraj się do roboty .Dla samotnych możliwość nowej znajomości, ale od Ciebie musi wyjść inicjatywa. Dobry czas dla aktywnych osób.


WodnikPraca i finanse: W tym tygodniu weź sobie urlop albo chorobowe. Jeżeli musisz zostać to i tak myślami będziesz nieobecny. Całkiem możliwe, że nie będzie nikogo, kto mógłby Cię zastąpić. Z resztą w tym tygodniu będziesz cenił sobie samotność. To dobry czas aby w spokoju przemyśleć ważne sprawy. Może warto także skorzystać z porady prawnika lub kogoś kompetentnego.
Miłość:To dla Ciebie ważny tydzień. Najwyższa pora w swoim życiu kierować się rozumem. Jeżeli pewne sprawy wymknęły się spod kontroli to warto je opanować. Nie ma taryfy ulgowej. Co wypracujesz teraz będzie procentowało w przyszłości. To całkiem przyjemny czas po warunkiem, że Twoje podejście do partnera będzie racjonalne.


RybyPraca i pieniądze: Jeżeli szukasz pracy to w tym tygodniu mogą się pojawić nowe możliwości. Szczęście wyjątkowo Ci sprzyja, nie przegap szansy. To dobry tydzień na rozpoczynanie nowych zadań szczególnie opracowywania nowych pomysłów i strategii. Nagle może Cię olśnić i znajdziesz rozwiązanie, którego zupełnie nie brałeś pod uwagę. Także w finansach nowe możliwości, ale dopiero na poziomie pomysłu.

Miłość: W tym tygodniu będziesz wiedział co oznacza szczęście w rodzinie. W domu będzie panowała radość i zgoda. Nie bądź tylko nadopiekuńczy. Czekają Cię radosne wydarzenia w rodzinie, ślub, narodziny, rocznice. Będziesz wspominał dawne, dobre czasy. Możliwość spotkania kogoś z przeszłości.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku