Podobnie jak zeszłej jesieni welur powraca do naszych szaf. Niegdyś to właśnie z tej tkaniny wykonane były wytworne stroje, jakie nosili władcy. Dzisiaj welur powraca już nie tylko na ubraniach i dodatkach, ale również jako obicia samochodowe, dywany czy wykładziny.
Jesienią stawiamy przede wszystkim na cieplejsze materiały – jednym z nich jest właśnie welur. Dzięki temu, że jest bardzo przyjemny w dotyku doskonale nadaje się wykonywania z niego ubrań. Zdecydowanym hitem, podobnie jak zeszłej jesieni stają się więc sukienki, które z reguły posiadają bardzo proste, klasyczne kroje. Możemy wybierać między fasonami z jednym ramieniem, bądź z bufiastymi rękawami. Ciekawie również będzie prezentowała się welurowa mała czarna. Do takiej kreacji wszelka biżuteria pozostanie zbędna – sam materiał posiada delikatny połysk, dzięki któremu lekko się mieni i wygląda elegancko.

Jeżeli na co dzień nie przepadasz za sukienkami, spraw sobie welurowy żakiet, który w towarzystwie klasycznego topu również stanie się elegancką i modną kreacją. Nie rezygnuj również z welurowych dodatków – wysokich kozaków do kolan czy welurowych toreb.


Orsay, 119,90 zł

Camaieu

C&A, 59 zł

Simple

Pretty Girl, 99,90 zł

Venezia

Orsay, 119,90 zł

Oysho

Orsay, 59,90 zł


Kazar

Pretty Girl, 149,90 zł

Camaieu

LuuLuu, 99 zł

C&A, 55 zł

Stradivarius

C&A, 99 zł

Mohito, 129,90 zł

DeeZee

C&A, 119 zł