Niektóre dodatki są ponadczasowe, na inne moda zmienia się co sezon. Są też takie, na które często nie zwracamy uwagi, na przykład szale, rękawiczki czy rajstopy. Ale czy słusznie?

Przedstawiamy Wam kilka trendów, które obowiązywać będą w sezonie jesień/zima 2010.


Ciepło mi

Z tej propozycji z pewnością ucieszą się zmarzluchy – hitem sezonu będą bowiem sięgające do łokci rękawiczki i długie wełniane szale, które można kilkakrotnie owinąć wokół szyi, najlepiej w komplecie. Mają one stanowić bardzo ważny i widoczny element zimowej garderody.  

Dla odważnych

Kwiatowe wzory i kolory, tak modne wiosną i latem, przenikać będą także do jesienno – zimowej mody. Popularnością cieszyć się będą na przykład kolorowe sportowe buty, chociażby trampki, czy też robiące furorę już od kilku sezonów kalosze, przyozdobione wzorkami w kształcie kwiatów, motyli i innych esów-floresów.

Wzorki na nogach

Odrobina ekstrawagancji nie zaszkodzi także w doborze rajstop czy podkolanówek, ponieważ jesienią i zimą dozwolone będą różne wariacje wzorków i kolorów. Wszystkie chwyty dozwolone, by ożywić strój i nadać sobie kobiecości i seksapilu.

Mimo, że wciąż mamy kalendarzowe lato, to dni już coraz chłodniejsze. Zapraszamy więc już teraz do odświeżenia swojej garderoby pod kątem  jesienno – zimowych trendów.              

Fot. Novamoda.pl