Bywa, że dobór odpowiedniej torebki do butów sprawia nam nie lada problem. Kolorystyka się nie zgadza, odcienie wydają się różne, dodatki nie współgrają. Specjalnie dla Was postanowiliśmy wybrać kilka modeli zarówno modnych w sezonie jesienno-zimowym torebek i butów, które w połączeniu wyglądają ciekawie i elegancko.

torebka Kazar, buty Venezia

Dobierając te dwa elementy garderoby, pamiętaj, aby nie przedobrzyć. Nie próbuj na siłę doszukiwać się podobnych odcieni, których znalezienie czasem graniczy z cudem! W zamian za to postaw na detale lub podobne desenie. Jeśli będą się ze sobą komponowały, ich kolory nie będą miały już takiego znaczenia. Pamiętaj, że jedno zawsze musi być w roli głównej. Jeżeli posiadasz wzorzystą torbę, postaraj się tak dobrać do niej buty, aby stały się raczej jej dopełnieniem. Unikaj połączeń tych samych materiałów.

Pamiętaj, że obie rzeczy muszą pasować do Twojej sylwetki oraz stroju. Wszystko powinno tworzyć spójną całość. Klasyczna, czarna torebka będzie pasowała do większości ubrań. Jeśli jednak chcesz poeksperymentować kieruj się dobrym gustem!


torebka Kazar, buty Kazar

torebka Kemer 119 zł, buty Kazar

torebka Tous 1298 zł, buty Wittchen 999 zł

torebka Kemer 119 zł, buty Prima Moda

torebka Kazar, buty Kazar

torebka Gino Rossi, buty Reserved 299,90 zł

torebka Wittchen 659 zł, buty Venezia

torebka Gino Rossi, buty Kazar

torebka Gino Rossi, buty Venezia

torebka Mohito 129,90 zł, buty CCC 79 zł

torebka H&M, buty H&M

torebka Wittchen 529 zł, buty Simple

torebka Tous 338 zł, buty Venturi 490 zł

torebka Kazar, buty Kazar