Nic nie będzie lepszym lekarstwem na jesienną chandrę, niż zabranie się za porządki i remont mieszkania. Inspiracją mogą stać się kolory, które nieodłącznie kojarzą się właśnie z tą porą roku.
Jesień to trudna pora roku, która zawsze wydawałoby się przychodzi do nas za wcześnie. Gdy w innych krajach turyści korzystają jeszcze z kąpieli słonecznych u nas robi się chłodno i wietrznie. Coraz częściej, gdy rano podnosimy się z łóżka widać jedynie szarugę, pokrytą mgłą. Ta depresyjna pogoda mimowolnie wkrada się również do naszych mieszkań. By temu zapobiec postarajmy się stworzyć wnętrze, które współgrając z naturą, jednocześnie z szarugi wydobędzie tak dobrze znaną nam wszystkim starą, polską jesień.

Niech w naszym domu zatryumfują kolory, takie jak: zielenie, czerwienie, odcienie złota i brązu. Stylizacja wnętrza w takiej tonacji wprowadzi nas w przyjemny, ciepły nastrój. Jeżeli tylko planowaliśmy większy remont, nie mamy się nad czym zastanawiać. Wybierzmy się do sklepu z farbami, sięgając po któryś ze złocistej palety jesiennych barw. Meble wybierzmy w odcieniach brązów, najlepiej z pełnego drewna. Obfitość plonów przyrody (suchych gałązek, zbóż, wrzosów) sprawi, że mamy czym dopełnić nasze m. Do jesiennych kompozycji śmiało możemy też włączyć warzywa i owoce, które poukładane na drewnianych czy miedzianych misach będą wyglądały bardzo apetycznie.

Chcąc dopełnić wygląd jesiennego wnętrza zadbajmy również o tkaniny, które o tej porze powinny być mięsiste. Wybierajmy welury, aksamity, dzianiny, a także hafty i żakardy. Niech znajdą się na oknach, poduszkach czy kanapach.


Dekoria

system mebli Abra

italiastyle.pl

zasłony Lotari

italiastyle.pl

jadalnia Klose

italiastyle.pl

Candis

italiastyle.pl

meble Klose

italiastyle.pl

Dekoria

farba Benjamin Moore

italiastyle.pl

jadalnia Klose

italiastyle.pl

italiastyle.pl

rolaty Lotari

kuchnia Mebel Rust