Zobacz co czeka cię w tym tygodniu.

BaranPraca i finanse: Stworzyłaś sobie swój własny świat wyobrażeń o życiu. Masz nadmierną skłonność do analizy co powoduje, że tracisz z oczu całość. Nie zawsze masz rację. To czas kiedy znajdziesz się w pułapce własnego rozumu, czasem uczucia i spontaniczność też jest potrzebna. Wszelkie prace związane z internetem będą owocne.

Miłość: To dla Ciebie czas porozumienia. Podejmiecie wspólne działania i będziecie z tego bardzo zadowoleni. Może także nastąpić połączenie po rozłące. Jeżeli planowaliście wspólne zamieszkanie to teraz jest odpowiedni moment na tę decyzję. Jeżeli ostatnio Wam się nie układało to może lepiej mieszkać razem „mimo wszystko”


Byk Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy zajmiesz się głównie sprawami urzędowymi i formalnymi. Bądź uczciwy bo każde Twoje kłamstwo wyjdzie na jaw. Może dojść do podpisania umowy lub zawarcia porozumienia. Niewykluczona także wizyta w sądzie. Jeżeli planujesz inwestycje to jeszcze raz dokładnie ją przeanalizuj, żeby nic Cię nie zaskoczyło.
Miłość: W tym tygodniu w sprawach miłości postawisz na swoim. Ostatnie nieporozumienia uspokoją się i w Twoim związku zapanuje zgoda. Docenisz to co masz. Może także wrócić ktoś, kto ostatnio był poza domem. Czas spokoju i radości , możliwość podjęcia decyzji o ślubie a także w Waszym związku może pojawić się nowy członek rodziny.


BliźniętaPraca i finanse: To dla Ciebie ważny tydzień w pracy. Twoje akcje i wpływy rosną. Jeżeli tylko wykażesz się rozsądkiem to wiele możesz osiągnąć. Warto opanować emocje, spokojnie i systematycznie dążyć do celu. Pośpiech i zdenerwowanie nie będą Twoim sprzymierzeńcem. Dzięki Twojemu opanowaniu finanse mogą wzrosnąć. Nie leniuchuj tylko bierz się do pracy, szczególnie polecam pracę fizyczną.
Miłość: W tym tygodniu przekonasz się ,że nie wszystko można ogarnąć rozumem. Szczególnie miłość rządzi się własnymi prawami. Pozwól niech wydarzenia toczą się swoim rytmem, a przede wszystkim zapomnij o logice i odpowiedzialności. Tajemnica i niepewność ma swój urok. W tym tygodniu możesz przekonać się ,że istnieje przeznaczenie.


RakPraca i finanse: W pracy zapanuje miła i przyjazna atmosfera. Więcej będzie podsumowań niż nowych planów. Możliwe obchody rocznic lub innych imprez okolicznościowych. Nie przesadzaj jednak z alkoholem lub jedzeniem. Jeżeli Twój staż pracy w tej firmie jest długi to możesz otrzymać w związku z tym profity. Ten tydzień najlepiej wykorzystaj do świętowania.
Miłość: W tym tygodniu przyjdą dla Ciebie zdecydowanie lepsze czasy. To czas świętowania na imprezach i uroczystościach rodzinnych a także radość ze zwykłych osobistych sukcesów. Nawet jeżeli nie będzie Ci do śmiechu to w tym tygodniu baw się pomimo wszystko. Koniecznie wyjdź z domu i spędzaj czas wesoło i beztrosko.


LewPraca i finanse: Ten tydzień będzie dla Ciebie bardzo twórczy. Szczególną radość sprawią Ci przedmioty lub dobra, które są efektem pracy Twoich rąk. Skupisz się na zajęciach, które nadają formę wcześniejszym pomysłom. Nie bój się pracy fizycznej bo teraz przyniesie duże efekty. Mały remont w miejscu pracy lub w domu wskazany.
Miłość: Przed Tobą całkiem nowe możliwości. Głównie będziesz myśleć o materialnych aspektach miłości. W waszym związku pojawi się coś zupełnie nowego, o czym do tej pory nie myśleliście. Co z tym zrobisz czas pokaże. Możliwość poczęcia dziecka. W życiu samotnych osób może pojawić się ktoś zupełnie nowy.


PannaPraca i finanse: W pracy pojawi się możliwość przedstawienia nowej propozycji lub projektu. Sprawa nie jest jeszcze dopracowana ale warto się nią zająć. Szczególnie dobry czas dla osób, które pracują słowem, a więc nauczycieli, adwokatów, pisarzy, dziennikarzy itp. Możesz także podjąć decyzję o rozpoczęciu nauki. O finansach można zacząć mówić, ale efekty nie przyjdą jeszcze teraz.
Miłość: W tym tygodniu musisz wykazać się cierpliwością. Wcześniej podjęte postanowienia czekają na odpowiedni czas. Bądź spokojny sprawy idą w dobrym kierunku. W związku z tym nie przyspieszaj i nie oczekuj szybkich deklaracji. Możliwa wiadomość o ciąży.


WagaPraca i finanse: To dla Ciebie trudny tydzień. Niektórzy ze stałych klientów mogą odejść. Obiecane zlecenia nie dojdą do skutku. To czas kiedy trzeba zweryfikować swoje dotychczasowe działania a przede wszystkim swoje oczekiwania. Jednak nie wszystko stracone. Są szanse których nie dostrzegasz. Nie koncentruj się na porażkach. Szukaj możliwości i tam kieruj swoją energię.
Miłość: W Twoim związku zapanuje szczęście i zgoda. Nieporozumienia pójdą w niepamięć a przed Tobą perspektywa dużo lepszych dni. Pojawią się nowe możliwości. Nie będziesz zwracać uwagi na mało ważne sprawy. Możliwość podjęcia decyzji o ślubie lub macierzyństwie. Bądź łagodny i spokojny koncentruj się tylko na tym na czym bardzo Ci zależy, resztę odpuść.


SkorpionPraca i finanse: W tym tygodniu Twoja praca będzie bardziej przypominać odpoczynek niż działanie. Będziesz zadowolony i spokojny. Nie rozpoczynaj nowych przedsięwzięć, ale pilnuj tego co już od dawna się kręci. Czas będzie płynął leniwie, a Ty będziesz czuł się świetnie. Wcześniejsze inwestycje dadzą zadawalające rezultaty.
Miłość: W tym tygodniu będziesz zakochany. Niepewność i nieporozumienia pójdą w niepamięć . Zrozumiesz, że do życia potrzebny jest drugi człowiek, nawet jeżeli nie jest doskonały. Wykorzystaj ten czas aby okazać mu miłość. Osoby samotne mogą spotkać kogoś kto zagości w ich życiu na dłużej. Warto iść za głosem serca. Kieruj się uczuciami.


StrzelecPraca i finanse: Spodziewaj się wizyty najważniejszego z szefów lub rozmów na najwyższym szczeblu. Jeżeli chcesz przeforsować nowatorskie pomysły to nie jest to dobry czas na ich wprowadzanie. Stare sprawdzone sposoby okażą się najlepsze. Natomiast poszukiwanie patrona lub mecenasa może przynieść dobre rezultaty, mierz wysoko.
Miłość: Przed Tobą ważne wyzwania. Może nie jesteś jeszcze dostatecznie przygotowany, może jeszcze nie wiesz czego dokładnie chcesz ale wiesz ,ze musisz działać i podjąć ryzyko. W tym tygodniu będą Tobą targać przeciwne uczucia, raz będziesz pełen dobrej woli raz odwrotnie, ale podejmij wyzwanie i ruszaj w drogę. Układ nie jest idealny, ale czy istnieją idealne?


KoziorożecPraca i finanse: To będzie trudny tydzień. Niektóre sprawy rozwiążą się niestety nie po Twojej myśli. To dobry czas aby zweryfikować swoje podejście do spraw zawodowych , bo droga , którą podążasz teraz nie ma przyszłości. Pora wyzwolić się ze starych ograniczeń to czasem bolesne, ale konieczne.
Miłość: Przed Tobą bardzo pracowity tydzień, choć nie spiesz się zbytnio. Wasz związek potrzebuje spokojnej metodycznej pracy. Jeżeli uznasz, że warto w niego zainwestować czas to możecie być ze sobą jeszcze długo. Nie działaj gwałtownie, ale jednak dąż do zmian .Od Ciebie i Twojej wytrwałości zależy efekt końcowy. Jeżeli natomiast uznasz, że to nie to no cóż nikt Cię nie zmusza.


WodnikPraca i finanse: Przed Tobą pracowity tydzień. Pora podjąć działania i nie zwlekać już dłużej. Czeka Cię dużo pracy, wyjazdy i nowe przedsięwzięcia. Dla poszukujących pracy możliwość korzystnych zmian , ale pod warunkiem, ze będziesz aktywny. Szczególnie dobry czas na podróże. W finansach dużo może się dziać, efekty przyjdą później.
Miłość: W tym tygodniu wszystko zależy od Twoich decyzji . Nie zrzucaj odpowiedzialności na partnera bo on oczekuje działania z Twojej strony. Bądź sprawiedliwy a inni podążą za Tobą. Jeżeli ktoś od dawna Ci się podoba to zrób pierwszy krok a nie będziesz żałował. Dla samotnych możliwość poznania mądrego partnera.


RybyPraca i pieniądze: Ten tydzień wykorzystaj przede wszystkim na zakończenie wcześniej rozpoczętych przedsięwzięć. Jeżeli jakiś projekt miał być zakończony wcześniej lub teraz to zrób wszystko co możliwe aby tego dokonać. Nie rozpoczynaj niczego nowego bo Twój nastrój nie będzie twórczy. Koniecznie pozdawaj egzaminy bo później ciężko Ci się będzie za to wziąć. W tym tygodniu nie myśl o pieniądzach nic nie wymyślisz tylko wpędzisz się w depresje.

Miłość: To bardzo szczęśliwy czas w Twoim życiu. Radość i szczęście rodzinne Cię nie opuści. Zrozumiesz, że największą wartością jest bycie z drugim człowiekiem . Jeżeli ostatnio były nieporozumienia to ten tydzień powinien przynieść zgodę. Możliwe także szczęśliwe wydarzenie w rodzinie lub u bliskich przyjaciół.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Mi?o?? przez internet

Wersja do druku