Nikomu, kto ma tatuaż nie trzeba tłumaczyć, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja dla utrzymania naszej dziary w jak najlepszej formie przez długi czas. Krem, serum, odżywki czy żele to podstawa każdej kosmetyczki. Niestety, często zapomina się o maśle i jego sprawdzonych właściwościach tak ważnych dla naszej skóry. Dziś sprawdzimy co potrafi masło do tatuażu Neba, co daje nam masło shea i dlaczego cocos nucifera oil jest niezbędnym składnikiem. Do dzieła!


Dlaczego powinno się stosować masło do tatuażu? Wyjaśniamy!

Masło do tatuażu nie bez powodu jest coraz częściej polecane przez salony tatuażu, jak i samych wydziaranych. Ma wiele pozytywnych efektów i w widoczny sposób wpływa na kondycję skóry, jak i wygląd samego tatuażu. Najważniejsze z jego zalet to:

Zalety regularnego smarowania dziary masłem do tatuażu

Regularne stosowanie masła oprócz dobroczynnego wpływu na naszą skórę, wpływa też na samą dziarę. Dobrze odżywione ciało wolniej usuwa i rozkłada tusz oraz chroni tatuaż przed czynnikami zewnętrznymi. To wszystko przekłada się w bezpośredni sposób na trwałość i wygląd tatuażu, a także na utrzymanie kolorów w przypadku kolorowych tatuaży.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze masła do tatuażu?

Jeśli chodzi o masło do tatuażu, to podobnie jak ze wszystkimi innymi kosmetykami stosowanymi na skórę, najważniejszy jest skład. Naturalne składniki, bez chemicznych dodatków to gwarancja, że nasza skóra pozostanie w dobrej kondycji. Na co zwrócić uwagę?

Szukasz masła do tatuażu? Postaw na sprawdzone produkty od Neby

  1. Doświadczenie i miłość do tatuażu. Doskonale wiedzą jakie składniki i metody stosować, aby dziara pozostała wyraźna i świeża jak najdłużej.
  2. Prosty, naturalny, wegański skład - w ich kosmetykach nie uświadczysz chemicznych zamienników, za to wiele jest obco brzmiących słów (cocos nucifera oil oryza sativa bran oil theobroma cacao seed butter, mangifera indica seed butter, inophyllum seed oil, cymbopogon schoenanthus leaf oil, aloe barbadensis leaf juice, calendula officinalis flower extract), które po bliższym poznaniu okazują się naturalnymi składnikami doskonałymi do pielęgnacji naszej skóry.
  3. Pozytywna opinia i renoma wśród tatuatorów i salonów tatuażu - w tej branży łatwo stracić uznanie i zniszczyć sobie opinię, z prostej przyczyny. Większość tatuatorów sama nosi tatuaże i używa tych samych kosmetyków, które poleca innym. Jeśli więc coś się sprawdza i przynosi dobre skutki, tak jak masła do tatuażu Neba, jest zachwalane i polecane dalej.
Jeśli więc szukasz masła, lub innych kosmetyków do pielęgnacji tatuażu, Neba będzie doskonałym wyborem.