Le Petit Marseillais, czyli Mały Marsylczyk, to jedna z najpopularniejszych francuskich marek kosmetyków do pielęgnacji ciała. Zainspirowane Prowansją i bogactwem jej aromatów, żele pod prysznic zachwycają energetyzującymi zapachami, które zapewniają świeżość przez cały dzień. A teraz Le Petit Marseillais to jeszcze więcej składników pochodzenia naturalnego i butelka w 100% nadająca się do recyklingu. Odkryj markę na nowo i zakochaj się ponownie od drugiego wejrzenia!


Jak najkrócej opisać markę Le Petit Marseillais? To radość życia i sposób na drobne przyjemności każdego dnia. Jej filozofia dobrego samopoczucia opiera się na przekonaniu, że to proste rzeczy są najlepsze. Dlatego składników szuka w naturze, która sama podsuwa to, co najlepsze dla naszej skóry.

Nowa odsłona Le Petit Marseillais

Czyste formuły żeli pod prysznic zawierają 92% składników pochodzenia naturalnego. Pozyskiwane w słonecznej Prowansji ekstrakty z ziół, wyciągi z kwiatów, esencje owocowe i olejki „oddają” to, co najlepsze w naturze, a Le Petit Marseillais łączy je w unikalne kompozycje. Wszystkie są testowane dermatologicznie i mają pH neutralne dla skóry, dzięki czemu pomagają przywrócić jej naturalną równowagę hydrolipidową.

NOWOŚCI 2023!

Stworzona w ciepłym klimacie Prowansji, marka Le Petit Marseillais starannie wybiera składniki, które potem „zamyka” w swoich żelach. Sięga zarówno po te naturalnie muskane promieniami francuskiego słońca, jak i te z najodleglejszych miejsc na ziemi. Dzięki nim poczujesz jeszcze więcej natury, a kąpiel lub prysznic będą jeszcze większą przyjemnością. Wyrusz w słoneczną podróż z Le Petit Marseillais, w którą zapraszają Mango Bio & Marakuja, Argan Bio & Masło Shea oraz Kwiat Tiary.
 

Wszystkie żele z linii zawierają 92% składników pochodzenia naturalnego, mają biodegradowalną formułę w co najmniej 93%, butelkę nadającą się do recyklingu oraz pH neutralne dla skóry. Zostały również przebadane dermatologicznie.

 Oferta żeli pod prysznic Le Petit Marseillais poszerzyła się w tym roku także o nowy wariant żelu dla mężczyzn 4 w 1, który teraz dostępny jest również w butelce o pojemności 250 ml – idealnej do zabrania na siłownię czy weekend za miastem. Le Petit Marseillais Imbir i Drzewo Cyprysowe to żel, który pachnie jak natura i pozostawia na skórze drzewny i korzenny zapach. W jednym kroku delikatnie, ale skutecznie oczyszcza ciało, twarz, włosy oraz brodę. Żel został przetestowany dermatologicznie, ma pH neutralne dla skóry, zawiera 92% składników pochodzenia naturalnego, ma formułę biodegradowalną w 99% i butelkę nadającą się do recyklingu.

Odkryj na nowo wszystkie żele Le Petit Marseillais! Poza nowościami, możesz rozkoszować się aromatami znanych już wariantów, teraz także w nowej odsłonie. Który już skradł Twoje serce?