Widok kilkuletnich, a nawet kilkunastomiesięcznych, dzieci zapatrzonych w ekrany smartfonów nikogo dziś nie dziwi. Jako rodzic masz jednak pełne prawo zastanawiać się nad tym, czy to dobre rozwiązanie w przypadku Twojej pociechy. To naturalne, że chcesz oswoić swojego dziecko z cyfrowym światem, który w przyszłości może stać się ważną częścią jego codziennego życia. Z drugiej strony musisz się jednak liczyć z tym, że zbyt szybko podarowany smartfon może negatywnie wpłynąć na rozwój malucha. Uważasz, że Twoje dziecko jest jeszcze za młode na posiadanie własnego telefonu? Chcesz jednak mieć możliwość wygodnej komunikacji z pociechą? Tym, czego szukasz, jest smartwatch.

Jakie funkcje ma smartwatch dla dzieci?

Masz wątpliwości, czy rzeczywiście można traktować smartwatch jako alternatywę dla smartfona? Musisz w takim razie wiedzieć, że nie jest to zwykły zegarek.

Smartwatch daje oczywiście możliwość sprawdzenia godziny czy daty, ale jednocześnie ma znacznie więcej do zaoferowania niż tradycyjne czasomierze. Co więcej, daje on dostęp do funkcji, które ucieszą zarówno samego posiadacza zegarka, jak i jego opiekuna.

Mowa tu o następujących rozwiązaniach:

Jakie przewagi ma smartwatch nad smartfonem?

 

Smartwatch pozwala Ci się komunikować ze swoim dzieckiem w taki sam sposób, jak gdyby korzystało ono ze smartfona. Dlaczego w wielu przypadkach może okazać się on nawet lepszym wyborem niż telefon?

Gdzie kupić dobry smartwatch dla dziecka?

Smartwatche stają się coraz bardziej popularne. Na rynku nie brakuje modeli, spośród których możesz wybierać. Warto jednak postawić na sprawdzone urządzenia.

Sprawdź ofertę CALMEAN – polskiego producenta smartwatchy dziecięcych - https://www.calmean.com/produkty-calmean/child-watch/. Znajdziesz tam inteligentne zegarki dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Jeżeli interesują Cię urządzenia dla najmłodszych, zwróć szczególną uwagę na modele CALMEAN Child Watch Mini i CALMEAN Child Watch GO.

Wszystkie smartwatche CALMEAN posiadają wbudowaną kartę SIM i dają Ci możliwość wygodnej obsługi – za pomocą panelu www lub autorskiej aplikacji Control Center.