Dobry sprzęt audio to must have każdego miłośnika dobrej muzyki i mocnego kina. Skompletuj zestaw głośników do swojego domu i wpuść do niego nowe doznania.

Dobry sprzęt audio może zapewnić Ci niepowtarzalne emocje. Nieskazitelny dźwięk, który wypływa z głośników, pozwoli Ci nie tylko słuchać muzykę albo oglądać filmy, ale też przeżywać je. Odnajdź radość w brzmieniu i delektuj się jego przestrzennością. Poznaj szczegóły słuchanych utworów, by za każdym razem odnajdywać w nich coś nowego.

Kolumny podłogowe - zastosowanie w domu

Kolumny podłogowe to nieodłączny element dobrego zestawu kina domowego. Oglądane filmy akcji będą jeszcze bardziej wciągające, a horrory jeszcze bardziej przerażające. Dzięki doskonałej jakości dźwiękom odkryjesz także nowy wymiar muzyki. Posłuchaj swoich ulubionych piosenek za pośrednictwem dobrego sprzętu, a zaczniesz się zastanawiać, jak mogłeś żyć bez niego. Kolumny podłogowe to również wsparcie dla miłośników gier. Pozwolą przenieść Ci się do wirtualnego świata i poczuć go całym sobą.

Amatorskie i profesjonalne kolumny podłogowe

W AVSTORE znajdziesz szeroki wybór sprzętu, który pozwoli Ci odnaleźć radość w odsłuchiwanych dźwiękach. Sprawdź ofertę na https://avstore.pl/glosniki-i-kolumny/kolumny/kolumny-podlogowe. Dostępne tu kolumny podłogowe zadowolą zarówno osoby początkujące, które chcą uzupełnić swój zestaw kina domowego i mają ograniczony budżet, jak i profesjonalistów, którym zależy na niuansach, najwyższej jakości oraz bogatych możliwościach. Wybieraj spośród kolumn 2-4-drożnych z wieloletnią gwarancją.

Na szczególne zaufanie zasługują kolumny podłogowe polskiego producenta Pylon. Marka ta cieszy się od lat ogromnym uznaniem wśród klientów, zdobywając najlepsze recenzje użytkowników. Doskonałą renomą mogą się poszczycić także głośniki Fyne Audio, STX oraz Tonsil.

Ponieważ kolumny podłogowe bardzo często ustawiane są w salonie, możesz wybrać obudowę, która wpisze się w aranżację Twojego domu. Co powiesz na modele retro, classic lub modern? Biel, czerń, jasne i ciemne drewno, złoto, a także niebanalny design to propozycje dla najbardziej wymagających estetów.

Wszystkie obudowy kolumn w AVSTORE zostały sprawdzone pod względem jakości. Ich trwałość zapewni Ci nie tylko długie użytkowanie, ale także niezmienność dźwięku i stałe zadowolenie z produktu.

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Przede wszystkim zwróć uwagę na moc wzmacniacza, którą sugeruje producent konkretnego modelu kolumn. Wzmacniacz pozwoli bowiem wydobyć z nich to, co najlepsze. Istotnym parametrem jest też wysokość sprzętu. Dźwięk powinien się wydobywać na takim poziomie, na jakim najczęściej będzie się znajdować Twoja głowa podczas odsłuchu. Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest liczba przetworników. Trójdrożne kolumny dają najlepsze efekty. Poszczególne głośniki odpowiadają za przekazywanie dźwięków niskotonowych, środkowotonowych i wysokotonowych. Nie bez znaczenia są też wymiary membrany. Basy potrzebują jak najszerszego ujścia i maksymalnego wychylenia. Jeżeli posiadasz już subwoofer, który odpowiada za dźwięki niskotonowe, wystarczający będzie zakup kolumn dwudrożnych. W przypadku posiadania w domu małych dzieci lub zwierząt najlepiej wybrać kolumny z maskownicami, które zabezpieczą membrany przed uszkodzeniem.