PlayStation słynie jako jedna z najmodniejszych konsol i dostarcza rozrywki zarówno dzieciom, jak i dorosłym na całym świecie. A gdyby móc korzystać z jego dodatkowych możliwości? To możliwe dzięki subskrypcji PlayStation Plus. Podpowiadamy, gdzie można kupić doładowanie Playstation Store.

PlayStation – rozrywka przez wielkie „R”

Konsole cieszą się dużą popularnością, gdyż dostarczają rozrywki wszystkim, niezależnie od wieku. Jednymi z najpopularniejszych są PlayStation oraz Xbox. Nieustannie pojawiają się nowe, coraz bardziej innowacyjne modele. Aby wykorzystywać ich możliwości w pełni, warto zdecydować się także na dodatkowe usługi – w sklepie PlayStation Store jest ich pod dostatkiem. Jak z niego wygodnie korzystać?

Wirtualny sklep PlayStation

Warto zapoznać się z ofertą sklepu wirtualnego stworzonego specjalnie dla fanów gier i konsol marki Sony. Są tam dostępne nowe gry, dema różnych tytułów, dodatki itd. Można też zagrać online w trybie multiplayer. PlayStation Plus daje wiele możliwości rozrywki na najwyższym poziomie.

Różne pakiety do wyboru

Pakiet jest do wyboru w różnych wariantach – miesięcznym, 3-miesięcznym i jako subskrypcja na rok. Z kolei karta PSN jest dostępna za 15, 25, 50, 100 lub 200 zł. Jej zakup jest w pełni bezpieczny, szybki i prosty – umożliwia ona zakupy w sklepie PS Store lub dostęp do PlayStation Plus.

Doładowanie PlayStation Store – gdzie kupić?

Można wykupić dostęp do subskrypcji w PlayStation Store lub kupić kartę – warto pamiętać, że jest ona do nabycia w wielu punktach, sklepach stacjonarnych czy różnych punktach usługowych. Doładowanie PlayStation Store jest oferowane między innymi w sklepach spożywczych różnych sieci (jak na przykład Żabka), ale też kioskach czy na stacjach benzynowych. Przy okazji zakupów można od razu poprosić o doładowanie. Nie trzeba też podawać swoich danych – środki zgromadzone na karcie są zabezpieczone. Karta PSN to najlepsza opcja doładowania konta bez karty kredytowej.

Wygodna forma doładowania konta bez karty kredytowej

Karta PSN to internetowa karta, którą można doładować portfel PSN i w wybranym momencie wydać na produkty z PlayStation Store – m.in. nowe gry – lub też przedłużyć abonament PS Plus. W każdej chwili można też uzupełnić portfel kartą PlayStation.

Karta PSM to prosty sposób na regulowanie płatności za dostępne usługi, pozwoli realizować wybrane cele gamingowe. To uniwersalny prezent dla każdego – małego i dużego – fana i użytkownika konsoli PlayStation. Poza tym gracze mogą później przedłużyć subskrypcję.

Karta PSN – upominek nie tylko świąteczny

Doładowanie PlayStation Store sprawdzi się też jako sprawdzony upominek dla każdego miłośnika gier i rozrywki. Umożliwi mu skorzystanie z oferty sklepu w wymarzony sposób – będzie mógł kupić wybraną grę lub dodatek, zagrać z innymi graczami, rozegrać pojedynek życia itd. To dostęp do setek gier z biblioteki PlayStation i możliwość zagrania w wybraną grę na żądanie.