Odczuwasz ból mięśniowy w wyniku przepracowania lub przemęczenia? Wykonujesz fizyczną pracę i potrzebujesz regeneracyjnego masażu na koniec dnia? Intensywnie trenujesz i chcesz, aby Twoje mięśnie pracowały bez zarzutu przed ważnymi zawodami? Wypróbuj pistolet do masażu MediGunPRO. To urządzenie łatwe w użyciu i bardzo poręczne. Poznaj specyfikę produktu marki Casada i dowiedz się więcej o jego zaletach.

Urządzenia do masażu idealne dla Ciebie

Uprawianie sportu wiąże się z ryzykiem kontuzji i przeciążeń. Dzieje się to zwłaszcza na szczeblu amatorskim, kiedy nie można jeszcze liczyć na profesjonalną opiekę lekarzy i fizjoterapeutów. To przywilej zawodowych sportowców, którzy utrzymują się z uprawiania ulubionej dyscypliny. Wiele osób, nawet jeśli dąży do profesjonalnego podejścia, musi samodzielnie zadbać o swoje ciało i mięśnie.

W tym celu powinno się wszelkie urazy konsultować ze specjalistami. Działaniem prewencyjnym i wspomagającym rehabilitację może być natomiast używanie urządzenia do masażu. Na szczęście można takie akcesoria dostać bez problemu i to nawet o konkretnym przeznaczeniu. Pistolet do masażu MediGunPRO został stworzony do masażu punktowego. Wprawiona w ruch głowica generuje wibracje i tym samym pobudza się ruch mięśni.

Tego rodzaju sprzęt pomaga skutecznie poradzić sobie np. z zakwasami, spięciem oraz sztywnością mięśni. Okazuje się przydatny także wtedy, gdy ćwicząca osoba odczuwa po sesji treningowej trwały ból. Pistolet do masażu MediGunPRO dociera do najgłębszych partii mięśni i rozluźnia powstałe napięcia. Doskonale sprawdza się, gdy trzeba przyspieszyć regenerację sportową lub proces długotrwałej rehabilitacji. Urządzenia do masażu tego rodzaju są używane zarówno w domu, jak i w profesjonalnych gabinetach fizjoterapeutycznych.

Sprawdź pistolety do masażu na: https://casada.pl/kategoria-produktu/fitness/pistolet-wibracyjny

Jakie wyposażenie ma pistolet do masażu marki Casada?

Co sprawia, że perspektywa zakupu urządzenia do masażu jest tak zachęcająca? W zestawie z MediGunPRO znajduje się 6 różnych końcówek masujących. Można zatem wybrać tę, która daje najlepsze rezultaty w konkretnym przypadku. Pistolet do masażu może pracować w dwóch trybach: automatycznym i ręcznym. To od użytkownika zależy, czy prędkość pracy urządzenia będzie zmienna, czy stała. Do wyboru jest aż 5 prędkości, a zakres uderzeń na minutę mieści się w przedziale od 1800 do 3400.

Trzeba też wspomnieć, że ten pistolet do masażu ma wiele możliwości zastosowania.  Niektóre końcówki są przeznaczone do konkretnych partii mięśni, a inne są bardziej uniwersalne i można ich używać na całym ciele. Gdy potrzebujemy rozmasować mięśnie wzdłuż kręgosłupa, wystarczy wybrać rozwidlone zakończenie, które stanowi wyposażenie zestawu. Natomiast falowana końcówka pozwala rozmasować okolice stawów, ponieważ jest miękka i zapewnia dobrą amortyzację wibracji.

Rozważ zakup urządzenia do masażu w sklepie online Casada. To producent i dostawca nie tylko pistoletów wibracyjnych. Fotele masujące i masażery niemieckiej marki cieszą się uznaniem na całym świecie i stanowią wyposażenie profesjonalnych gabinetów fizjoterapeutycznych oraz salonów odnowy biologicznej.