Mikołajki to czas, w którym daje się bliskim osobom niewielkie podarunki. Dlatego przygotowaliśmy listę kilku budżetowych prezentów, które dać można także przyjaciołom, znajomym albo współpracownikom. Zostały one stworzone w taki sposób, aby były jak najbardziej uniwersalne, a więc dostosowane do każdego.

Wspólne wyjście 

Opcją niezbyt kosztowną, ale która zawsze dobrze się sprawdzi, jest voucher na wyjście do teatru. Oferujemy możliwość jego zrealizowania w kilkunastu miastach całej Polski. Po jego wykupieniu jest aż rok na realizację. Co ważne, to obdarowywana osoba samodzielnie zdecyduje, na który spektakl z bogatego repertuaru się wybierze. To prezent świąteczny dla niej oraz dla niego. Każdy, kto lubi taką formę spędzania wolnego czasu, z pewnością się z niego ucieszy.

Kolejną, niezbyt kosztowną atrakcją, jest wypad do parku trampolin. Podczas pobytu tam każdy uczestnik do woli może naskakać się na batutach i skorzystać również z innych atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, baseny z piankami, boiska sportowe etc. Taki podarunek skierowany jest raczej w stronę młodszych uczestników, co nie znaczy jednak, że nie mogą go wykorzystać również starsi. To może być wspaniała zabawa dla całej rodziny

Propozycje prezentów świątecznych dla niego są naprawdę bardzo rozbudowane. Jednym z tych bardziej budżetowych jest wejściówka do escape roomu. W tej zabawie chodzi o jak najszybsze rozwiązanie wszystkich zagadek i wydostanie się z zamkniętego pokoju albo pokojów. W zabawie chodzi również o współpracę, bo czasami tylko działając razem znajdziesz właściwe rozwiązanie. To więc także pomysł na prezent grupowy, na przykład prezent dla dzieci na Święta

Wspaniały relaks

Innym sposobem na przygotowanie ciekawego prezentu mikołajkowego jest wykupienie na przykład voucheru na masaż. Dzięki niemu osoba otrzymująca prezent podda się relaksującemu zabiegowi w wybranym miejscu w Polsce. W trakcie masażu rozluźni się i naprawdę odpocznie, jest to więc idealna opcja dla osób bardzo zapracowanych, które nie mają zazwyczaj czasu na relaks. Długi termin realizacji spowoduje, że ten podarunek na pewno zostanie wykorzystany.

Inną, nie mniej ciekawą propozycją mikołajkowego podarunku, jest zakupienie vouchera na stworzenie własnego trunku. Wybierasz online wszystkie jego elementy, a w zamian po kilku dniach otrzymasz gotowy napój alkoholowy. Taki podarunek możesz potem wykorzystać samodzielnie albo poczęstować nim swoich gości. To idealny wybór nie tylko dla koneserów, ale także dla tych wszystkich osób, które po prostu mają ochotę spróbować czegoś nowego, a do tej pory nie miały okazji do skomponowania swojego alkoholu.

Sportowe współzawodnictwo

Przejażdżka gokartem to świetna przygoda i okazja do sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą. W jej trakcie można się naprawde rozpędzić na specjalnie przygotowanym w tym celu torze. Dźwięk silników i sportowa rywalizacja - to doskonały pomysł na podarunek dla osoby lubiącej zastrzyk adrenaliny. Mogą z niego skorzystać najmłodsi i trochę starsi, ponieważ jazda gokartem nie jest skomplikowana.

Strzelać każdy może, a przynajmniej może się o tym przekonać. Wizyta na strzelnicy to znakomita okazja nie tylko, by sprawdzić swoją celność, ale również, by przekonać się, jak radzić sobie z bronią. Kto wie, może taka pierwsza wizyta nie będzie ostatnią i skłoni obdarowaną osobę do przejścia odpowiedniego kursu? Dla kogo jest taki podarunek? To prezent dla córki na Święta, a także dla żony, chłopaka albo znajomego - każdy będzie się dobrze bawił.

Wszystkie przedstawione powyżej prezenty nie kosztują więcej niż sto złotych. To sprawia, że są one bardzo uniwersalne i tak naprawdę każdy może sobie pozwolić na ich zakup. To dobry prezent świąteczny dla niej oraz dla niego, dostosowany do bardzo różnych wymagań i oczekiwań. Co bardzo istotne, nasza oferta obejmuje całą Polskę, wystarczy wybrać filtry konkretnych miejsc. Kupon w wersji elektronicznej otrzymasz na swoją pocztę e-mail w zaledwie kilka chwil.