Big-Active wprowadza oryginalne nowości z egzotycznych zakątków. Linię Herbatki Świata tworzą trzy propozycje: Rooibos, Yerba Mate i Matcha. Dzięki najwyższej jakości składnikom, pochodzącym z odległych rejonów globu, a także starannie dobranym dodatkom, każda z nich zachwyca perfekcyjnie zbilansowanym, ciekawym smakiem oraz intensywnym aromatem. Herbatki są dostępne w formie ekspresowej, dzięki czemu już po kilku chwilach można cieszyć się wyjątkowymi walorami tych naparów.


Smaki i aromaty mają niezwykłą moc przenoszenia nas nawet w najbardziej odległe zakątki świata. Nic w tym dziwnego, bowiem to właśnie z nimi często wiążą się najpiękniejsze i najbardziej sensualne wspomnienia z podróży. Oryginalne składniki – takie jak rośliny uprawiane w charakterystycznych rejonach świata czy pełne zachwycających aromatów przyprawy, zapewniają nam zupełnie wyjątkowe doznania smaku i … przyjemności.
 

Dziś nie musimy wyruszać w dalekie wyprawy, by cieszyć się oryginalnymi kompozycjami, przywodzącymi na myśl odległe, egzotyczne zakątki. Wystarczy sięgnąć po nowe Herbatki Świata Big- Active, z których każda ma oryginalny smak i głęboki aromat.

 

 

Każda torebka Herbatek Świata Big-Active jest zapakowana w pojedynczą kopertkę, która zapewnia utrzymanie aromatu.

 

Herbatki Świata Big-Active są dostępne w sklepie online Herbapol-Lublin, a także w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach na terenie kraju.

 

Ceny:

Herbatka Big-Active Rooibos Pomarańcza & Wanilia – 5,29 zł/op. 30 g (20 torebek)

Herbatka Big-Active Yerba Mate Limonka & Trawa cytrynowa – 6,99 zł/ op. 30 g (20 torebek)

Herbata Big-Active Matcha Zielona herbata & Limonka - 5,29 zł/op. 30 g (20 torebek)