Jeżeli zależy Ci na stabilnym domowym łączu, wybierz internet światłowodowy od Orange. Do wyboru masz trzy prędkości, które zapewnią Ci dostępdo nieograniczonej rozrywki oraz wygodną pracę zdalną. Sprawdź szczegóły oferty internetu domowego od Orange i postaw na bezproblemowe połączenie z siecią.


 


Orange internet domowy – dlaczego warto?

Dotychczasowy dostawca internetu nie sprostał Twoim oczekiwaniom? Postaw na Orange – prędkość pobierania danych dobierzesz zgodnie ze swoimi potrzebami. Do wyboru masz do 300 Mb/s, do 600 Mb/s oraz do 1 Gb/s, dzięki którym w kilka minut pobierzesz duże pliki czy obejrzysz ulubiony film na platformie streamingowej bez ryzyka utraty połączenia.

Internet domowy Orange to gwarancja stabilnej sieci, z której skorzystasz niezależnie od aktualnej pogody. Nagłe porywy wiatru czy ulewy nie wpłyną na prędkość łącza, zapewniając Tobie i Twoim najbliższym maksimum komfortu. Nagła utrata danych czy zerwana łączność staną się przeszłością, a ekrany ładowania czy lagi przestaną utrudniać np. prowadzenie rozgrywki sieciowej.

Światłowód Orange to dobra propozycja każdego użytkownika sieci. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii światłowodowej przydaje się podczas pracy zdalnej, ale także np. w trakcie streamowania wideo w popularnych serwisach internetowych.

Sprawdź szczegóły oferty Orange internet domowy: https://www.orange.pl/internet/internet-domowy

Internet Orange – domowe łącze dla każdego

Zależy Ci na internecie domowym bez limitu? W Orange wszystko jest możliwe – decydując się na łącze światłowodowe, możesz surfować po sieci bez ograniczeń i dodatkowo otrzymać nawet 2 miesiące internetu za 0 złotych. Wystarczy, że złożysz zamówienie na wybrany pakiet online, wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Co więcej – po dokończeniu formalności, wybierzesz dogodny termin wizyty technika, który dostarczy do Twojego miejsca zamieszkania i podłączy modem Funbox 6. Dzięki niemu połączenie z siecią bezprzewodową będzie stabilne i wydajne niezależnie od tego, ile urządzeń będzie jednocześnie korzystać ze światłowodu w Twoim domu.

Internet domowy bez limitu Orange – połącz kilka usług naraz!

Jeżeli zależy Ci na niższych rachunkach i możliwości płacenia za różne usługi za pomocą jednego przelewu, postaw na Orange Love. Dzięki dostępnym pakietom połączysz internet domowy Orange z:

Umowę na internet światłowodowy od Orange możesz zawiązać na 24 miesiące lub bezterminowo – wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb.

Sprawdź dostępność internetu domowego Orange w aktualnym miejscu zamieszkania i postaw na stabilne łącze dla Twoich bliskich – bez opóźnień czy zakłóceń w odbieraniu sygnału.