Profesjonalna obsługa sklepu z odzieżą używaną jest w stanie całkowicie zmienić nasze wyobrażenie o second hand. Solidnie zabezpieczona przesyłka, ekspresowa dostawa, a przede wszystkim świetne ubrania w genialnych cenach. Możesz stać się częścią tego trendu nie tylko jako kupująca...

Odzież używana — jak się jej pozbyć?

Coraz więcej kobiet przyznaje się, że mimo że ma w szafie ogromną ilość ubrań, ma poczucie, że nie ma się w co ubrać. Zakupy, niezależnie czy w sklepie stacjonarnym czy sklepie internetowym, nie zawsze okazują się udane, z czasem niektóre rzeczy przestają nam się podobać, w inne się nie mieścimy albo są na nas za duże. A miejsce w szafie się przecież nie powiększa. Nie warto chomikować ubrań. Second hand online, organizacje charytatywne, znajomi, młodsze rodzeństwo, przyjaciółka to instytucje i osoby, które mogą być zainteresowane zawartością twojej szafy. Sprawdź, gdzie sprzedać ubrania, przeprowadź umiejętną ich selekcję i ciesz się wolną przestrzenią w szafie, którą możesz wreszcie wypełnić tym, co naprawdę aktualnie masz ochotę nosić.

Second hand online — wymarzone zakupy i profesjonalna obsługa

W odzie cyrkularnej nie chodzi jednak tylko o to, aby twoje mieszkanie opuściła dobrze zapakowana przesyłka, lecz by również do ciebie trafiły produkty z second handu. Z pomocą profesjonalnej obsługi, która wyróżnia projekty takie jak LESS STORE, towar najwyższej jakości w przystępnych cenach może być twój. Dobrej jakości produkty, sukienki damskie, płaszcze, swetry oraz wiele innych ubrań i dodatków możesz mieć często za grosze, zamiast wydawać setki złotych na nowe ubrania, które często odbierają jakością od tego, co możesz dostać w second handzie. Doskonała obsługa, duży wybór ubrań, gwarancja, że zamówiony towar dotrze do ciebie szybko i w takim stanie, jaki został opisany podczas sprzedaży — wszystko do sprawia, że coraz więcej osób przekonuje się do takiej formy modowych zakupów. 

Ekologia i świadomość

Ekologiczne opakowanie nowego płaszcza nie zmienia faktu, że samo jego wyprodukowanie kosztowało sporo nasz klimat. Sięgając po ubrania używanem ograniczasz pęd konsumpcji, zmniejszasz zapotrzebowanie na nowe tekstylia, działasz tym samym na rzecz bardziej świadomej produkcji, ograniczenia negatywnego wpływu mody na środowisko. Im większą będziemy mieć świadomość, jak wiele znaczą tak z pozoru niewielkie nasze codzienne wybory, tym większa szansa, że będziemy w stanie autentycznie zmienić otaczającą nas rzeczywistość. To często kwestia tak prostych wyborów, jak ten, czy sięgniesz po nowe czy noszone już ubranie.