Dzisiaj praktycznie nie rozstajemy się ze smartfonami. Sprawdzanie powiadomień jest często pierwszą czynnością, jaką wykonujemy po przebudzeniu. Dorosła osoba w ciągu dnia spędza przeciętnie około 3 godzin na korzystaniu z telefonu. Służy on nam obecnie nie tylko do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości, lecz także pełni funkcje kilku urządzeń naraz. Jest kompaktowym aparatem, odtwarzaczem muzyki, kalendarzem, a także – jak się okazuje – może być przenośnym telewizorem.

Oferty telewizji w telefonie z Androidem

Oglądanie filmów w trakcie podróży czy krótkich odcinków seriali w kolejce do lekarza jest dzisiaj normą. Telewizja online podbiła serca wielu posiadaczy smartfonów. Również dostawcy usług telewizyjnych dostrzegli zainteresowanie możliwością posiadania telewizji zawsze przy sobie. Obecnie na rynku znaleźć można wiele aplikacji oferujących łatwy dostęp do filmów oraz telewizji w telefonie.

Darmowe aplikacje do oglądania telewizji na telefonie

Popularną aplikacją oferującą telewizję w smartfonach z Androidem jest np. Tubi TV, czyli darmowa biblioteka z programami telewizyjnymi, filmami i serialami w jakości HD. Kolejną darmową aplikacją umożliwiającą oglądanie polskich kanałów telewizyjnych jest Videostar TV. Udostępnia ona 26 kanałów i oferuje możliwość wykupienia abonamentu na kanały tematyczne.

Telewizje online i możliwość oglądania na telefonie z Androidem

Inną opcją są aplikacje, do których dostęp otrzymać można po zakupie pakietu telewizji internetowej. Oferują one możliwość oglądania telewizji na wielu urządzeniach, dając użytkownikowi swobodę wyboru zarówno programu z bogatej oferty, jaką zawiera pakiet, jak i miejsca oglądania.

Ograniczenia w oglądaniu telewizji na Androidzie

Jednak nie wszystkie aplikacje do oglądania telewizji mają aktualną, atrakcyjną dla widza ofertę. Niekiedy zdarza się również, że mogą one być nieprawidłowo zoptymalizowane dla niektórych modeli telefonów, powodując problemy podczas prób korzystania z telewizji na telefonie. Na szczęście istnieją również na rynku oferty telewizyjne, które spełniają oba warunki.

Telewizja zawsze przy Tobie

INEA Online TV oferuje możliwość oglądania ulubionych programów wszędzie tam, gdzie sięga sygnał sieci INEA. Co więcej, jednocześnie z telewizji online korzystać mogą trzy urządzenia. Rozbudowane opcje wyszukiwania sprawią, że każdy z domowników znajdzie coś dla siebie pośród ponad 100 kanałów podzielonych na 9 kategorii.

Jakie wymagania należy spełniać i co należy zrobić, aby móc korzystać z telewizji INEA?

Telewizja w telefonie dostępna jest za pośrednictwem aplikacji, którą można pobrać ze sklepu Google Play. Aby móc z niej korzystać, wymagana jest jedna z czterech ostatnich wersji systemu Android. Będąc klientem INEA mającym usługę telewizji cyfrowej, dostęp do telewizji online ma się za darmo. Należy jedynie pobrać program i zalogować się za pomocą numeru IDK i hasła.