Lustra naklejane to świetny wybór i alternatywa dla innych dekoracji ściennych! Naklejane, dekoracyjne elementy w rozmaitych konfiguracjach pozwalają na utworzenie jedynej w swoim rodzaju funkcjonalnej dekoracji w każdym wnętrzu. Lustra świetnie wyglądają w otoczeniu roślin i kwiatów. Sprawiają wrażenie pełności, a nawet odrobiny blichtru. Zależy Ci na wyjątkowej i wpadającej w oko dekoracji z funkcją lustra? – Więcej w artykule!

 

Dlaczego warto wybrać lustro naklejane? 

Zalety luster we wnętrzach to przede wszystkim optyczne powiększenie pomieszczenia, możliwość przejrzenia się dyskretnie w odbiciu oraz element dekoracji wnętrza, który urozmaica ścianę. Lustro zawsze daje nam możliwość przejrzenia się w nim, co ma znaczenie na co dzień. W biurach zawsze daje nam szansę na poprawę swojej aparycji przed powitaniem kontrahentów. W kawiarniach czy restauracjach lustra robią dobre wrażenie na klientach i optycznie powiększają dostępną przestrzeń, co niemalże zawsze jest zaletą (np. w gastronomii) w miejscach, w których gromadzą się ludzie. Lustra naklejane na ścianę pozwalają na tworzenie wyjątkowych kompozycji na ścianach.

Są nie tylko funkcjonalne, pełnią również rolę ozdobną, która dopieszcza aranżację i wywołuje dobre wrażenie. 

Naklejane lustra dekoracyjne – Niebanalna ozdoba do nowoczesnych wnętrz

Naklejane lustra posiadają nie tylko tę zaletę, że bez trudu i bez wiercenia dziur w ścianach można umieścić je na każdej ścianie. Lustra naklejane ścienne, które składają się z kilku, bądź kilkunastu mniejszych elementów, tworzących intrygującą kompozycję będą doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych aranżacji. Wybór wzornictwa i rodzaju zestawu luster naklejanych powinien być podyktowany stylem panującym we wnętrzu, w którym chcemy je umieścić. Jeśli chcemy, by naklejana dekoracja lustrzana znajdowała się w korytarzu, czy przejściu, to warto wybrać taką, która wpasuje się w otoczenie. I tak można dobrać odpowiednią kolorystykę oraz kształt luster, by zachować spójność i zachwycającą harmonię zarówno podczas wyboru kompletu luster naklejanych do domu, kawiarni, biura, jak i do korytarza lub przejścia.

Gdzie lustro naklejane na ścianę sprawdzi się jako funkcjonalna dekoracja?


Artykuł napisany we współpracy z sklep.newthetime.pl