Jeśli zastanawiasz się jaką biżuterię powinnaś mieć w swojej kobiecej szafie, to wiedz, że nie ma nic lepszego niż odpowiednio dobrana biżuteria noszona w komplecie. Radzimy, jak dobrać odpowiedni komplet.

Po pierwsze - przeznaczenie

Zastanów się jakiego modelu poszukujesz. Zakup przepięknego kompletu biżuterii nie będzie dobrym uzupełnieniem garderoby, jeśli nie będziemy go nosić. Poszukujesz biżuterii na co dzień, czy na specjalne okazje? Jesteś osobą aktywną, czy dbasz aby każdy ruch był ostrożny, z dbałością o ubranie i akcesoria? Wszystkie te elementy to ważne aspekty, które powinnaś rozważyć przed zakupem. Pamiętaj o odpowiednim doborze kruszcu. Dla aktywnych i zabieganych polecamy niewielkie formy, bez dużych i wystających elementów. Postaw na pewne zapięcie kolczyków, mocny splot łańcuszka i ogranicz elementy podatne na uszkodzenia, czy zerwanie. Nie wahaj się skontaktować sprzedawcą i opowiedzieć mu o swoich nawykach. Z pewnością pomoże dobrać odpowiedni dla Ciebie komplet biżuterii.

Po drugie - elementy

Upatrzyłaś idealny dla siebie komplet biżuterii, lecz się wahasz? Zawiera on element, którego nie lubisz nosić? Zapytaj sprzedawcę o możliwość zakupu poszczególnych produktów. Nie powinno to stanowić żadnego problemu, a Ty nie staniesz się właścicielką niechcianej i nie noszonej biżuterii. Takowa nie spełnia żadnych funkcji w garderobie poza byciem podkładką pod kurz.
Komplety biżuterii to świetna baza w szafie kapsułowej, ponieważ możemy nosić ich elementy łącznie i rozłącznie, dowolnie miksować i łączyć. A zamiast niechcianych elementów możesz spróbować dopasować do siebie poszczególne rodzaje produktów, które naprzemiennie do siebie pasują. Naszyjnik pasujący do dwóch różnych kolczyków, lub model kolczyków, który możesz nosić z kilkoma różnymi bransoletkami to ogromna zaleta pasujących do siebie kompletów idealnie wpisujących się w biżuteryjne less waste i ideę szafy kapsułowej.

Po trzecie - przegląd szafy

Sprawdź, czy upatrzony przez Ciebie komplet biżuterii pasuje do rodzajów garderoby, które posiadasz. Czy masz bluzki lub koszule z dekoltem pasującym do naszyjnika i łańcuszka, czy bransoletka nie będzie haczyć o swetrem, z którym zamierzasz ją nosić. Warto w takich sytuacjach zamawiać biżuterię online i sprawdzić jak komponuje się z Twoją garderobą, jej kolorami, stopniem opalenizny i odcieniem cery w dziennym świetle.
Przejrzyj biżuterię, którą posiadasz. Zastanów się, czy będziesz ją nosić i jeśli nie, to dlaczego. Pomoże Ci to określić popełnione wcześniej błędy i wyciągnąć wnioski na przyszłość, aby noszenie biżuterii było prawdziwą przyjemnością.

Powyższe trzy kroki już za Tobą? Czas na uzupełnienie garderoby o komplet biżuterii pasującej do Ciebie i Twoich ubrań. Sprawdź Irbis - sklep internetowy z biżuterią. To miejsce w którym znajdziesz srebrne, złote i pozłacane komplety biżuterii, nabędziesz jej poszczególne elementy, lub uzupełnisz brakujące do kompletu. Niech noszenie kompletów biżuterii będzie sposobem na uwolnienie Twojej kobiecości.