Praktycznym domem możemy nazwać miejsce, które wyposażone jest w wiele przydatnych sprzętów, gadżetów i przyborów. Rodzice często cenią sobie urządzenia, które ułatwiają funkcjonowanie w domu oraz usprawniają codzienne czynności. Ważne jednak jest również, by gadżety te były praktyczne i łatwe w obsłudze.

W sklepie internetowym Elktom.pl możemy znależć wiele pożytecznych sprzętów, które przysłużą się wszystkim domownikom. Oto kilka z nich!

Zdrowy sok dla całej rodziny

Aktualnie coraz bardziej zwracamy uwagę na to co jemy, jak jemy i gdzie jemy. Jedzenie “na mieście” nie zawsze okazuje się zdrową alternatywą dla naszego ciała. Praca i inne obowiązki sprawiają, że nie mamy czasu na przygotowywanie posiłków w domu. Czas to zmienić i zadbać o własne zdrowie! Z wyciskarką wolnoobrotową Amica JSM 4012 zdobędziesz wymarzoną formę. Dzięki bombie witaminowej w postaci soków, poprawisz swoje samopoczucie, zdrowie i figurę. Zrezygnuj z kupowania soków w plastikowych butelkach, pełnych konserwantów . Za pomocą wyciskarki wolnoobrotowej Amica JSM 4012 zrobisz pyszny napój ze swoich ulubionych owoców i to zaledwie w kilka minut!

Wyciskarka wolnoobrotowa Amica JSM 4012 wyposażona jest w specjalny wałek, który miażdży składniki, ale nie narusza struktury komórkowej owoców. W ten sposób zostaje zachowana większa ilość witamin i mikroelementów, które wzmacniają nasz organizm. Wyciśnięty sok nie nagrzewa się podczas przygotowywania. Do jego wnętrza nie dociera duża ilość powietrza, przez co jest on trwalszy oraz zachowuje swoją barwę i walory smakowe. 

Wyciskarka wolnoobrotowa Amica JSM 4012 składa się z sita wykonanego ze szlachetnej stali, które jest łatwe w czyszczeniu i zapobiega zatykaniu się wyciskarki. Ponadto, urządzenie to posiada specjalną uszczelkę zabezpieczająca przed kapaniem soku. 

Czyste powietrze i spokojny sen

Oczyszczacz powietrza Oczyszczacz powietrza TEESA PURE LIFE P500 przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchniach do 15 m2. Dzięki temu urządzeniu jesteśmy w stanie pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów. 

Funkcja trybu nocnego sprawia, że oczyszczacz powietrza zmniejsza tryb pracy wentylatora, dzięki czemu zredukowany zostaje poziom hałasu wytwarzanego przez urządzenie. Podświetlane przyciski i wskaźnik powietrza zostają przyciemnione, dzięki czemu domownicy mogą spokojnie zasnąć, a jednocześnie cieszyć się czystym powietrzem. 

Filtry HEPA znajdujące się w oczyszczaczu powietrza TEESA PURE LIFE P500 eliminują najdrobniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. To urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, astmatyków i osób podatnych na infekcje górnych dróg oddechowych. 

Z kolei filtry węglowe, w które wyposażone są oczyszczacze powietrza, odpowiedzialne są za usuwanie zanieczyszczeń gazowych np. dym papierosowy lub lotne związki organiczne, substancje rakotwórcze, toksyczne i drażniące.

Filtr wstępny, znajdujący się w oczyszczaczu powietrza TEESA PURE LIFE P500, odpowiada za zatrzymywanie największych cząsteczek zanieczyszczeń m.in. pyłki kwiatów, kurz lub sierść zwierząt. Filtr ten może być myty w wodzie. Ważne by pamiętać o prawidłowym czyszczeniu urządzenia, gdyż czynność ta ma decydujący wpływ na jego działanie. 

Termometr Bezdotykowy BRAUN BNT400 Age Precision

https://eltkom.pl/Termometr-Bezdotykowy-BRAUN-BNT400-Age-Precision-p148583

To urządzenie sprawdzi się w niejednym domu. Jeśli jesteś rodzicem, z pewnością wiesz o konieczności posiadania tego sprzętu w swojej apteczce. Termometr Bezdotykowy BRAUN BNT400 Age Precision idealnie sprawdzi się w pomiarach temperatury u dzieci i osób dorosłych. System Age Precision sprawia, że z łatwością możesz wyeliminować wątpliwości pomiaru temperatury. Termometr wyposażony jest w czujnik, który pozwala na wychwycenie 2 razy więcej ciepła emitowanego przez człowieka niż zwykłe termometry czołowe. Mierzenie ciepłoty ciała zajmuje zaledwie 2 sekundy! Termometr Bezdotykowy BRAUN BNT400 Age daje możliwość badania temperatury metodą dotykową i bezdotykową. Kolejnym plusem urządzenia jest wbudowany cichy tryb do mierzenia temperatury w nocy, tak by nie budzić malucha. To niezastąpione urządzenie dla rodziców posiadających małe dzieci. Termometr zasilany jest na baterie dołączone do zestawu. Przechowywanie go jest bardzo łatwe, dzięki niewielkim wymiarom.