Okrągłe rocznice ślubu są dla małżonków ważnym wydarzeniem. Często wyprawiane są z tej okazji przyjęcia dla całych rodzin. Idąc na imprezę tego typu, przynosi się i wręcza mniejsze lub większe upominki. Jednak goście często mają dylemat, jakie prezenty na rocznicę ślubu podarować. Właśnie dla takich osób skierowane są poniższe propozycje. Przedstawiamy ciekawe pomysły na prezenty idealne na okrągłe rocznice ślubu.
Nasze propozycje zostały podzielone na trzy kategorie stażowe, by każdy mógł zaczerpnąć jakiegoś pomysłu według własnych zapotrzebowań. W propozycjach znaleźć można też prezenty na rocznicę ślubu rodziców, by dzieci również miały jakieś przykładowe pomysły na podarunek. Trzeba też zaznaczyć, że wszystkie z podanych propozycji dotyczą prezentów personalizowanych. Upominki takie mają swój indywidualny charakter, dlatego doskonale wpisują się w atmosferę rocznicy ślubu. Czym są personalizowane upominki? Tego można się dowiedzieć odwiedzając stronę sklepu Gifted.pl - jednego z największych internetowych sprzedawców tego typu prezentów.

Jakie prezenty na 25 rocznicę ślubu?

25 rocznica ślubu, mimo że najmłodsza z wymienionych, i tak robi wrażenie. Wspólnie przeżyte ćwierć wieku to niewątpliwie powód do świętowania. Zakupione prezenty na 25 rocznicę ślubu także powinny stwarzać  efekt zachwytu. Pierwsza sugestia to drewniana skrzynka na wino pokryta lakierem, który sprawia, że prezentuje się nadzwyczaj elegancko. Druga propozycja to kieliszki na wino, które de facto warto dołączyć do tej pierwszej, gdyż razem stanowią świetne połączenie. Dlatego istnieją podejrzenia graniczące z pewnością, że małżonkowie często będą sięgać po taki zestaw.
Oryginalne prezenty na 35 rocznicę ślubu
Koralowa, bo tak nazywana jest 35 rocznica ślubu, to naprawdę piękny staż małżonków, którzy z pewnością spędzili razem niejedną chwilę. W tym przypadku również można skomponować zestaw, choć tym razem kuchenny. Pierwszy przedmiot z pakietu to drewniana deska do krojenia, najlepiej z naniesionym nazwiskiem odbiorców prezentu. Drugi produkt to słoik na ciastka, natomiast końcowym dopełnieniem kompletu niech będzie fartuch albo nawet dwa, dla każdego z osobna. Na fartuchach powinny oczywiście widnieć odpowiednie napisy, na przykład imiona ich właścicieli. Takie prezenty na 35 rocznicę ślubu powinny przypaść do gustu ich odbiorcom.

Ciekawe prezenty na 40 rocznicę ślubu

Czterdziesta rocznica ślubu to najwyższa stażem z wszystkich przytoczonych tutaj. W ciągu tak wielu lat para z pewnością zdołała zebrać pokaźną ilość fotografii. Warto zatem podarować spersonalizowany album na zdjęcia, przeznaczony dla fotografii, które uwieczniły najbardziej znaczące momenty ze wspólnego życia. Dla wygody małżonków można dołączyć wygodne poduszki, by służyły jako podparcie podczas przeglądania wspomnianego albumu. Polecamy personalizowane prezenty na 40 rocznicę, zatem poduszki warto podpisać lub na nich również zamieścić zdjęcia jubilatów.
Przykładowe prezenty na rocznicę ślubu rodziców
Przygotowywanie prezentów dla rodziców powinno być dosyć łatwe, ze względu na to, że dzieci zwykle znają upodobania swojego ojca i matki. Mimo wszystko warto poznać przykładowe prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców. Pierwszy upominek to zestaw do wina z bambusa, dzięki któremu poszukiwania korka bądź korkociągu odejdą w zapomnienie. Kolejny pomysł to zestaw dwóch kubków, oczywiście każdy z nich spersonalizowany pod daną osobę. Niemniej jednak z pewnością sprawdzą się również wymienione wcześniej propozycje, takie jak albumy czy poduszki.