Dzień sakramentalnego "tak" to mieszanka prawdziwie skrajnych emocji. Wzruszenie, stres i chęć dopięcia wydarzenia w niemalże każdym calu to wynik ogromnych oczekiwań - zarówno naszych, jak i najbliższych.
W tym dniu pamiętać będziemy każdy promień słońca, każdy detal, podmuch wiatru, zapach unoszący się z kuchni i smak lukru na torcie. Uwieczniając zdarzenia na fotografiach chcemy zatrzymać w czasie emocje, życzenia i reakcje rodziny, która w tym dniu będzie nam towarzyszyć.
Ślub to również czas dbałości o dodatki - z pieczołowitą starannością troszczymy się o aranżacje sali, dekorujemy zaproszenia ślubne, układamy kwiaty i bukiety na stołach. Jesienny ślub nie odstaje od tych przygotowań, w końcu jest to czas intensywnie pachnącej lawendy, purpury wrzosu, pierwszych przymrozków i szelestu liści, które wypełzają wprost spod naszych stóp.
Co ważne, w tych aranżacjach i dodatkach wykorzystać możesz sztuczne kwiaty - w jaki sposób?
 

Sztuczne kwiaty hurtownia, czyli o dekoracjach ślubnych słów parę...

Nowości i trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wraz ze zmianą barw i stylów (obecnie wypierany jest glamour na poczet wesel rustykalnych), jedno pozostaje bez zmian - kwiaty i rośliny.
Od wielu pokoleń ślub to bukiet Pani Młodej, polna łąka rozsiana niedaleko wiejskiej chaty i bogata wiązanka ustawiona na stole szwedzkim z ciasteczkami i przepysznymi babeczkami. Mając na uwadze te akcesoria powstała hurtownia kwiatów sztucznych sklep internetowy, która podkreśli wyjątkowość twojego "Wielkiego Dnia". Rośliny, które wykorzystamy w dekoracji ustawić możemy zarówno wzdłuż parkietu, jak i przy wejściu. Wysokie drzewka oraz bujne bukiety zapraszają gości na salę, niczym arystokratyczni strażnicy. Niezwykle popularne stają się też kwiatowe lub roślinne ściany, które doskonale ozdabiają tło przyszłych małżonków. Toasty i podziękowania dla rodziców wyglądają jeszcze piękniej dzięki purpurowym pąkom. Część przyszłych małżeństw, na wzór amerykańskich filmów, rozsypuje pod nogami płatki pachnących płatków.  
Moc kwiatów w dniu jesiennego ślubu jest więc nieoceniona. Sztuczny wrzos i lawenda nie tylko nawiązują do okresu wrześniowo - listopadowego, ale przede wszystkim wykazują się dużą trwałością i walorami estetycznymi.
Powiedz "tak" w towarzystwie tych dekoracji!