Odpowiednio dopasowana kurtka narciarska powinna zapewniać nam wysoki komfort oraz satysfakcję w trakcie jej użytkowania. Od kilku już sezonów na stoku panuje moda na różnorakie i wyraziste kolory. Taki trend utrzyma się również w sezonie zimowym 2019/2020, a pośród najpopularniejszych modeli znajdą się wzory kwiatowe, etno, printy oraz khaki. Kolorowe damskie kurtki narciarskie to świetny wybór nie tylko ze względu na panującą modę, ale przede wszystkim umożliwiają one szybkie odnalezienie swoich bliskich na stoku. Wśród dużej ilości osób jeżdżących na nartach, wyraziste kolory odznaczają się od tych bardziej stonowanych modeli, które także wybierają narciarze, daje to dodatkowo sposobność większej ich widoczności na śniegu.


Damskie kurtki narciarskie – styl i komfort użytkowania

Damskie kurtki narciarskie i snowboardowe charakteryzują się odpowiednim dopasowaniem do budowy anatomicznej kobiet, posiadając zazwyczaj taliowanie, a także wyraźnie szerszy dół bądź wspomagające szwy znajdujące się na klatce piersiowej. Krój damskich kurtek na narty i snowboard zależy od konkretnego fasonu, w jakim najlepiej się czujemy. Poziom dopasowania właściwego modelu zatem powinien przede wszystkim spełniać oczekiwania, jakie mamy względem komfortu jego noszenia oraz poruszania się po stoku. Modele narciarskie dedykowane dla kobiet są zatem tak wykonane, aby spełniały ich wymagania i odpowiadały ich potrzebom w trakcie użytkowania. Tego typu kurtki są elastyczne, dostarczają komfortu cieplnego podczas czasu spędzanego na świeżym powietrzu oraz zabezpieczają przed wilgocią i chłodem podczas zimowych, mroźnych dni. Na rynku występuje ogromna liczba rozmaitych kurtek przeznaczonych do noszenia na stoku, a najważniejszym aspektem zakupu jest odpowiedni ich wybór odnośnie każdej osoby w sposób indywidualny. Wybór ten powinien być uzależniony od konkretnych parametrów, przeznaczenia, jak również od panujących warunków pogodowych i określonej aktywności. Przy zakupie damskiej kurtki narciarskiej lub snowboardowej najlepiej jest przymierzyć różne wzory i wybrać ten model, w którym czujemy najbardziej komfortowo. Oprócz najważniejszych parametrów technicznych, które powinny nas interesować, zwróćmy także uwagę jak kurtka dopasowuje się do naszego ciała, czy posiada wystarczającą ilość kieszeni oraz czy nie krępuje nam żadnych ruchów, gdyż będzie miało to z pewnością duże znaczenie na stoku. Rozmaite wzory i wersje kolorystyczne damskich kurtek narciarskich i snowboardowych przyniosą nam dużo satysfakcji w dopasowaniu ich wedle własnego uznania. Ta dowolność wyboru i duża ilość produktów w sezonie 2019/2020 pozwoli na poczucie, że jest się modnym podczas uprawiania tych zimowych sportów, a przecież kobiety chcą czuć się pięknie niezależnie od sytuacji i panujących warunków pogodowych.

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

 

Wysoka jakość odzieży sportowej to podstawa

Kurtki damskie narciarskie i snowboardowe, aby właściwie spełniały swoją rolę, powinny posiadać wysoki poziom wodoszczelności oraz właściwości oddychające. Znane marki, takie jak Salomon, 4f, Schoffel, Rehall, Roxy itd. są wyspecjalizowane w szyciu zimowej odzieży sportowej, które dbają, aby ich produkty były najwyższej jakości. Tego typu profesjonalne produkty wyróżniają się spomiędzy innych dostępnych ubrań tym, że posiadają uszczelnienia, wysokie parametry membran oraz uzupełniające wzmocnienia na szwach. Poza tym, znajdujące się systemy wentylacji, a także elastyczne, lekkie i odporne na rozdarcie materiały, sprawiają, że są wytrzymałe oraz wygodne. Wszystko to powoduje, że na stoku możemy się w nich poruszać w sposób bardzo komfortowy. Damskie kurtki narciarskie oraz snowboardowe, dzięki specjalnie dobranym parametrom, będą idealnie radziły sobie z nadmiarem wilgoci, zwłaszcza podczas dłuższych zjazdów oraz dodatkowo będą chronić przed opadami śniegu bądź deszczu. Warto zatem wybierać sprawdzone i profesjonalne marki wykonujące odzież sportową, dostarczy to nam bowiem pewności ich wysokiej jakości wykonania oraz większej wytrzymałości podczas użytkowania.

 

Nie jesteś jeszcze przygotowany na sezon narciarski 2019/2020? Kup w sklepie online -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych: 

 

1,2) Warszawa, ul. Wrocławska 25 oraz ul. Ostrobramska 38b

3) Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211, 80-266 Gdańsk

 

 

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl