Plastyka piersi staje się coraz bardziej popularna. Pozwala na powiększenie biustu oraz jego uniesienie według własnego uznania. Niestety operacja nie jest wolna od wad. Zanim zdecydujesz się na zabieg sprawdź naturalne metody na powiększenie i uniesienie biustu. Są proste w stosowaniu, a do tego nie obciążają zbytnio budżetu domowego.

Naturalne powiększenie piersi - czy warto?

Korzystając z naturalnych metod powiększania oraz ujędrniania piersi trzeba się liczyć, że będzie kosztować to nieco więcej pracy, niż zdanie się na umiejętności chirurga. Naturalne powiększanie posiada również swoje biologiczne ograniczenia. Można nieco bezoperacyjnie uwydatnić biust, jednak jeśli marzysz o ponad przeciętnym rozmiarze miseczki możesz być zawiedziona. Zanim zrezygnujesz warto uświadomić sobie kilka ważnych argumentów stojących murem za naturalnymi metodami:

Pełniejszy i jędrniejszy biust w zgodzie z naturą

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o pójściu pod skalpem rozważ wypróbowanie naturalnych metod. Wpłyną one pozytywnie na wygląd Twoich piersi oraz przyniosą dodatkowe korzyści w postaci lepszego samopoczucia. Jeśli korzystając z poniższych metod nie osiągniesz oczekiwanych efektów, a mimo wszystko chcesz dodać sobie nieco pewności siebie, możesz wykorzystać kilka kobiecych sztuczek. Opis czterech trików natychmiastowo zwiększających rozmiar piersi oraz szczegóły opis pozostałych metod powiększania znajdziesz na: https://vitalmedica.pl/jak-powiekszyc-piersi-metody-na-powiekszenie-biustu/

  1. Nakarm swoje piersi - piersi zbudowane są w dużej części z tkanki tłuszczowej. Diety odchudzające skutecznie zwalczają tłuszcz z okolic ud, brzucha jak i również piersi. Potwierdzają to kobiety, które poddały się restrykcyjnej diecie - najczęściej zauważając zmniejszenie się rozmiaru piersi. Jeśli chcesz powiększyć biust może warto przybrać nieco ciała - oczywiście wszystko z rozwagą. Do produktów szczególnie przyjaznych Twoim piersiom należą: produkty sojowe i mleczne, orzechy, zielone warzywa, produkty pełnoziarniste, tofu, fasola, oraz daktyle.
  2. Ćwiczenia - w tym celu wart skupić się na ćwiczeniach rozwijających mięśnie piersiowe. Idealne będą pompki, wyciskanie sztangielek na ławce czy rozpiętki. Nie pomijaj, ćwiczenia pozostałych partii mięśniowych. Dzięki temu poprawisz wydolność organizmu oraz zyskasz piękną sylwetkę.
  3. Masaż piersi - dowiedziono, że masaż zwiększa przepływ krwi przez tkanki piersiowe. Pozawala to na usunięcie toksyn oraz dostarczenie cennych składników odżywczych, które pobudzą Twoje piersi do wzrostu. Technika wykonania masażu nie należy do trudnych i z pewnością szybko ją opanujesz - oczywiście możesz zaprosić do masażu swojego partnera. Najlepsze rezultaty osiąga się wykonując masaż piersi rano i wieczorem w 10-15 minutowych sesjach.
  4. Zioła, tabletki, kremy i olejki - naturalne powiększenie wymaga dostarczenia organizmowi składników stymulujących piersi do wzrostu. W tym celu stosuje się zioła zawierające filoestrogeny, znajdziesz je m.in.: w nasionach kozieradki, nasionach kopru włoskiego, Don Quai, liściu Damiana, palmie Sabałowej. Możesz przyjmować je bezpośrednio - drogą żołądkową lub też skorzystać z kremów bądź olejków. Stosując je do pielęgnacji zewnętrznej warto połączyć z wykonywaniem masażu. W ten sposób zwiększysz wchłanialność substancji.