Lubisz historie miłosne z tajemnicą w tle? Wartką akcję, intrygi i malownicze krajobrazy? Jeżeli tak, to najnowsza powieść autorki poczytnych romansów Katarzyny Redmerskiej jest właśnie dla ciebie. „Pejzaż we mgle”, to wzruszająca i piękna historia dwojga ludzi, którzy próbują się odnaleźć. 
Klara i Wojtek przechodzą małżeński kryzys. Klara nie jest już niczego pewna, również tego czy Wojtek jest mężczyzną jej życia - a może jest nim ktoś inny? W pogodzeniu małżonków stara się pomóc ojciec Wojtka, którego przeszłość miała niemały wpływ na obecną sytuację. Starszy pan nie zdaje sobie sprawy, do czego doprowadzi zaproszenie Klary i Wojtka do jego majątku w Kamieńczyku. Czy młodzi będą umieli zawalczyć o swoją miłość, kiedy los wystawi ich uczucie na próbę?

Fragment książki „Pejzaż we mgle”

- Nie jestem jeszcze gotowa, Wojtku - wyznała.
- Ja też się boję, skarbie. - Bezbłędnie odczytał jej myśli.
- Tak? - zapytała, obnażając się przed nim ze swoimi uczuciami.
Wojtek wyjął kubek z jej rąk, po czym ujął jej dłonie w swoje.
- Bóg mi świadkiem, że marzę tylko, byśmy znowu byli razem - powiedział wyraźnie poruszony. - Byś zapomniała wszystko złe, jakie z mojej strony cię spotkało. Pozwól mi siebie kochać, Klaro. - Złożył na jej dłoniach delikatny pocałunek.
- Och, Wojtek - wyszeptała, a łzy zaczęły wbrew woli spływać jej po policzku. Czuła się rozdarta na pół, część jej wyrywała się do niego, chcąc zaznać wreszcie tak długo oczekiwanego ukojenia w jego ramionach. Druga część ostrzegała przed kolejnym rozczarowaniem, radziła nie ufać człowiekowi, który tak mocno ją zranił.

„Pejzaż we mgle”, Wydawnictwo Axis Mundi

O Autorce
Katarzyna Redmerska jest polską powieściopisarką i dziennikarką, autorką literatury kobiecej, której książki opierają się na historiach o miłości, namiętności, poszukiwaniu szczęścia. Precyzyjnie i barwnie odmalowuje w swojej twórczości ludzkie charaktery i piękno przyrody, przez co opowiedziane przez nią historie są tak wyjątkowe i zyskują uznanie czytelników oraz krytyków.