Perfekcyjnie wytuszowane, podkręcone, długie i gęste rzęsy dodają głębi spojrzeniu. Każda kobieta chciałaby je mieć, ale niestety natura nie każdą z nas obdarzyła takimi rzęsami. Rysunek oka dopełniają z kolei wyregulowane brwi, o naturalnej gęstości i brązowym lub czarnym kolorze. Do perfekcji mogą prowadzić szkolenia i zabiegi pozwalające na przedłużenie rzęs i ich zagęszczenie oraz zabiegi z zakresu tzw. micro bladingu.

Czym jest micro blading?

Technika Micro blading to skuteczny sposób na to, aby uzyskać piękne, świetnie wymodelowane, naturalnie wyglądające brwi. Polega na zastosowaniu mikropigmentacji, dla otrzymania trwałych, ale naturalnych i subtelnych brwi. Jest znacznie lepsza od henny, zwłaszcza dla pań, które mają bardzo przerzedzone własne brwi. Zabieg umożliwia idealną imitację brwi naturalnych, ich całkowitą odbudowę lub częściową rekonstrukcję. Daje możliwość uzyskania efektu do złudzenia przypominającego piękne i wyregulowane brwi. To szczególnie istotne dla pań, które np. w wyniku chemioterapii straciły swoje brwi.

Przedłużanie rzęs

Wybierając się na zabieg z zakresu przedłużania rzęs i ich zagęszczania, zwróćmy uwagę, czy kosmetyczka, która ma go wykonać, ma do tego niezbędne kwalifikacje. Piękne rzęsy - szkolenia tego typu umożliwiają naukę od najlepszych kosmetyczek z branży. 

Zabiegi wykonywane są różnymi metodami, z wykorzystaniem rzęs porcjowanych, na pasku lub kępek, a na szczególne okazje również rzęs kolorowych i ozdobnych. Rzęsy stosowane w zabiegach przedłużania i zagęszczania powinny pochodzić ze znanych, renomowanych źródeł, takich jak Noble Lashes - sklep, który oferuje szeroki wachlarz rzęs, w tym jedwabnych, albo rzęs z domieszką włókna syntetycznego. Najlepsze są sztuczne rzęsy lekkie, naturalnie wygięte, które nie obciążają rzęs klientki, ale dodają im objętości, a oczy stają się dzięki nim hipnotyzujące.

O ile przedłużanie rzęs w salonie kosmetycznym, przez doświadczoną i kompetentną kosmetyczkę, zostanie wykonane na bazie oryginalnych produktów, nie trzeba się martwić o własne bezpieczeństwo. Dobrej jakości kleje do rzęs nie powinny pozostawiać żadnych śladów ani podrażniać oczu. Po wyschnięciu są one całkowicie niewidoczne, a jednocześnie odporne na wodę, pot, łzy i wysokie temperatury. Nie odpadną w najmniej odpowiednim momencie, ani nie powodują dyskomfortu przy ich noszeniu. Z czasem można w ogóle zapomnieć, że ma się sztuczne rzęsy. Takie efekty są najbardziej pożądane przez klientki salonów kosmetycznych i po prostu dla nich ważne. 

Szkolenia z zakresu paznokci możesz znaleźć tutaj: Krakowianka Szkolenia Paznokci