Suplementy diety to produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego, których głównym przeznaczeniem jest uzupełnienie diety w cenne składniki odżywcze. Nie są to leki, jednak ich regularne stosowanie może przynieść wymierne korzyści dla zdrowia. Jednak fakt, iż suplementy diety nie są lekami, zwalnia ich producentów z konieczności przeprowadzania badań jakości czy testowania składu preparatu. Nie oznacza to jednak, że nie należy zwracać uwagę na to wszystko, co determinuje jakość preparatu, a tym samym skuteczność suplementacji. Wręcz przeciwnie – decydując się na suplementację, koniecznie należy dokonać wyboru preparatu wysokiej jakości, o starannie przebadanym składzie oraz testach jakości. Takie są naturalne witaminy Cheers – wyjątkowe suplementy marki premium.

Cheers – jakość przede wszystkim

Wśród ogromnych ilości suplementów dostępnych na rynku, istnieje marka zwracająca uwagę nawet najbardziej wymagających miłośników zdrowego stylu życia. Mowa o preparatach Cheers. W suplementach Cheers zadbano o każdy aspekt jakości, co przekłada się a formułę clean label, starannie skomponowany skład wpisujący się trafnie w dzisiejszą potrzebę suplementacji najbardziej niedoborowych witamin i minerałów. Cheers to także wysokie dawki witamin, które doskonale zapobiegają niedoborom lub bardzo szybko je redukują. I wreszcie – Cheers to naturalne witaminy, skład wolny od wszelkich zanieczyszczeń oraz kontrole jakości na każdym etapie produkcji.

Ostatecznie do twoich rąk trafia produkt najwyższej jakości, zawierający wyłącznie naturalne witaminy, minerały i standaryzowane ekstrakty roślinne. Suplementy Cheers są natomiast pozbawione szkodliwych dla zdrowia konserwantów, syntetycznych aromatów i barwników czy innych zbędnych dodatków, mogących uczulać i podrażniać żołądek. Dzięki temu preparaty Cheers są doskonale przyswajalne oraz skutecznie wspomagają nasze zdrowie.

Więcej o marce Cheers znajdziesz na cheers.com.pl

Cheers – najzdrowsza oferta na rynku

Suplementy Cheers wyróżniają się doskonale skomponowanym składem. Znajdziesz w nich wyłącznie witaminy i minerały najwyższej jakości, które występują w suplementach monoskładnikowych lub o bardziej złożonym składzie. Bogata oferta preparatów Cheers obejmuje m. in. następujące preparaty:

- Witaminę C naturalnego pochodzenia, której źródłami są ekstrakty z dzikiej róży i aceroli

- Witaminę B Complex wraz ze wspomagającym wchłanianie witamin kompleksem choliny, inozytolu i bioperyny

- Potas w najlepiej przyswajalnej formie – cytrynianu

- Witaminę D3 i K2, czyli najskuteczniejszy duet wzmacniający kości

- Kwasy omega 3 z najwyższej jakości oleju rybiego

- Zestaw witamin i minerałów ZMB6, czyli cynk, magnez i witaminę B6

- Multiwitaminę o niezwykle bogatym składzie witamin, minerałów i antyutleniaczy, dostępną jako suplement na dzień (o właściwościach adaptogenu) i na noc (wspomagający sen i regenerację)

- formułę Hair dla gęstych i mocnych włosów

Tak bogata oferta suplementów wysokiej jakości umożliwia każdemu z nas skomponowanie własnego planu suplementacyjnego, zoptymalizowanego pod kątem potrzeb organizmu. Dzięki tak kompleksowemu i profesjonalnemu wsparciu każdy z nas może wreszcie zadbać o swoje zdrowie – bez obaw o niedobory witamin i minerałów.