Istnieje kilka propozycji uniwersalnych upominków, które sprawdzają się na każdą okazję, bez względu na okoliczności oraz osobę obdarowaną. Jedną z nich jest kosz ze słodkościami, który daje gwarancję udanego prezentu, o ile w podarunku umieścimy wszystko to, co lubi osoba, której planujemy go wręczyć. Sprawdź, jak skomponować kosz ze słodyczami, aby okazał się trafionym i udanym prezentem.

Wybór odpowiedniego kosza

Kompozycję oryginalnego kosza ze słodyczami należy rozpocząć od podstaw, czyli odnalezienia odpowiedniego koszyczka. Najlepiej sprawdzają się w tej kwestii plecione i wiklinowe kosze, które wyglądają bardzo estetycznie. Najlepiej, jeśli koszyczek posiada rączkę, wtedy łatwiej jest go przenieść, a także ozdobnie zapakować. Należy zwrócić uwagę także na jego wielkość. Jeśli będzie bardzo duży, potrzebna będzie duża ilość słodkości i produktów, aby go zapełnić. Zbyt mały rozmiar z kolei może nie pomieścić wszystkiego, co planujemy umieścić w koszu upominkowym.

Sprawdzone produkty do kosza ze słodyczami

Jak sama nazwa wskazuje, wypełnienie upominkowego koszyka warto zacząć od wyboru odpowiednich produktów. Absolutną podstawą jest bombonierka z wysokiej jakości czekolady, która sama w sobie stanowi dość efektowny i klasyczny upominek. Warto wybrać praliny dobrej i sprawdzonej firmy, które cieszą się od lat sympatią konsumentów. Doskonale sprawdzą się w tej roli czekoladki marki Vobro. W ofercie firmy znajduje się bogaty wybór pralinek, a wśród nich:

Zarówno te, jak i pozostałe bombonierki marki vobro sprawdzą się w wypełnieniu kosza ze słodyczami. Oprócz klasycznej bombonierki warto także umieścić w koszu ulubione cukierki osoby, której zamierzamy wręczyć prezent. Sprawdzą się również tradycyjne przysmaki, takie jak dobra chałwa, bakalie w czekoladzie, biszkopty z galaretką czy ciasteczka. Najlepiej, jeśli będą to ulubione produkty i smaki osoby obdarowywanej.

Nie tylko słodycze w koszu

Jak sama nazwa wskazuje, w koszu upominkowym powinny znaleźć się słodycze, jednak można wypełnić wolne miejsce także innymi produktami, które również będą się dobrze komponowały.

Dla kogo kosz ze słodyczami?

Jest to dość okazała forma prezentu, dlatego sprawdzi się w wypadku oficjalnych i doniosłych okazji, takich jak okrągłe urodziny, rocznica ślubu czy wszelkie jubileusze. Jest to także świetna propozycja jako podarunek w formie podziękowania dla rodziców pary młodej.