Karnawałowy czas kojarzy się przede wszystkim z hucznymi przyjęciami i tanecznymi imprezami. To nieprzespane noce i mnóstwo dobrej zabawy. Jak sprawić, aby te noce były jak najprzyjemniejsze? Konieczne jest piękne i wygodne obuwie.

Absolutnie nic nie dodaje kobiecie takiej pewności siebie i odwagi jak własny piękny wizerunek. To właśnie dzięki niemu czujemy się bardziej wartościowe, uparcie dążymy do celu i żadna przeszkoda nie stanowi dla nas problemu. Tak też powinno być podczas niezapomnianych karnawałowych przyjęć. Gwarantem udanej nocy są wygodne i zwracające uwagę szpilki.

Ważne, aby przy wyborze szpilek kierować się ich trzema najważniejszymi cechami. Jest to jakość materiału, obcas i przede wszystkim rozmiar.

Materiał ma znaczenie

Najłatwiej przy wyborze szpilek kierować się jakością materiałów. Jeśli nie jesteśmy w stanie ich dobrze rozpoznać, warto wybierać szpilki marek, które cieszą się nieposzlakowaną opinią, jak chociażby wyjątkowe szpilki Loriblu. Marka ta produkuje ekskluzywne obuwie w niewielkich seriach, dzięki czemu buty są niezwykle starannie wykonane - najczęściej ze skóry cielęcej lub zamszu, a wysokość obcasa wynosi od 8 do 11 cm. Wysokiej jakości skóra i zamsz zapewnią naszym stopom odpowiednią stabilność, przepływ powietrza oraz brak bolesnych otarć.

Obcasy do nieba

Wysokość oraz jakość obcasów także nie jest bez znaczenia. Dla wielu Pań im obcas wyższy, tym lepszy. Warto jednak pamiętać, że powinien on być dobrze umieszczony oraz wyjątkowo stabilny. Przy szpilkach o 11 cm obcasie ma to znaczenie, ponieważ stopa jest znacznie wygięta, co po długiej nocy może być bolesne.

Rozmiar- prosta sprawa?

W przypadku butów na obcasie niestety nie jest to prosta sprawa. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Skóra naturalna bardzo często się poddaje podczas chodzenia. Warto jednak pamiętać, że w przypadku wysokich butów może to działać na ich niekorzyść. Niezbędnym będzie więc - dla pewności komfortu chodzenia - zmierzenie rozmiaru mniejszego,.

Design wyjątkowej nocy

Czym byłyby jednak odpowiednie szpilki bez karnawałowego akcentu? Marka Loriblu przygotowała kolekcję, która wyróżni się spośród wszystkich karnawałowych kreacji. W ofercie znajdziemy złote czółenka z odkrytym noskiem w szpic, a także złote czółenka z odkrytym noskiem ze skóry z perforacją. Złoto króluje także w przypadku klasycznych czółenek z noskiem w szpic, które posiadają niebieską podeszwę, która doda całej stylizacji odrobiny szaleństwa. Loriblu przygotowało także klasyczne białe czółenka na koturnie z odkrytym noskiem i efektownym zameczkiem. Największą popularnością cieszą się czarne zamszowe szpilki z ozdobnymi dżetami. Obcas pięknie lakierowany podkreśli każdą stylizację. Podeszwa jest skórzana z gumową zelówką, co zapewnia dobrą przyczepność do parkietu oraz udaną karnawałową noc.