Eksperymenty w łóżku dla tych co znają się bardzo dobrze czy może na początku znajomości warto powiedzieć o swoich upodobaniach? Wykorzystać można banalną rzecz, ale jeśli brak inwencji pora odwiedzić dobry sklep z gadżetami, z pewnością każdy znajdzie coś co będzie impulsem do działania. Jakie gadżety są najpopularniejsze i jak zainicjować rozmowę o dodatkach w sypialni?

Jak rozmawiać?

Rozmowa na każdym etapie znajomości, bycia razem, powinna przebiegać inaczej. Jeśli dwoje ludzi dopiero się poznaje, ich ciała są tajemnicą. Gdy ludzie uczą się sprawiać sobie przyjemność, to rozmowa może być wynikiem spontanicznych eksperymentów w łóżku. Warto zainicjować zabawy, które podgrzewają atmosferę, sprawdzić jak reaguje partner, a po wszystkim porozmawiać czy lubi gadżety erotyczne. Jeśli tak to warto dowiedzieć się jakie, co sprawia mu przyjemność, aby porównać czy idziecie oboje w tym samym kierunku. Nie każdy tego potrzebuje i nie każdy ma na to ochotę, dlatego w początkowych etapach znajomości warto postawić na spontaniczność oraz wzajemne badanie swoich potrzeb. Po kilku latach związku sytuacja wygląda nieco inaczej - brakuje już spontaniczności, a seks nie cieszy jak na początku. Na szczęście nie jest tak we wszystkich przypadkach. Niektórzy nigdy nie mają dość bliskości ze swoim partnerem, nawet jeśli wszystko zawsze odbywa się tak samo. Po kilku latach związku warto postawić na zaskoczenie i otwartość. Na początek warto wprowadzić niewielkie dodatki bądź zmiany, które zainicjują rozmowę w tym obszarze. Można spróbować także z dłuższą grą wstępną.

Najpopularniejsze gadżety na świecie

Jak się okazuje najpopularniejsze są żele nawilżające i olejki do masażu. Świetnie nadają się do eksperymentów łóżkowych zarówno dla par, które mają staż kilkumiesięczny jak i tych, które przeżyły ze sobą 30 lat. Podobnie zresztą jak świece zapachowe idealnie nadają się do tego, by stworzyć przyjemną atmosferę - podkręcić nastrój. Można rzec, że to dwa podstawowe produkty, które powinny zagościć na stałe w sypialni! W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się bodystocking- ponętna siatka na ciało dla kobiety. To niezwykle sensualny gadżet dla kobiety. Czekolada do ciała to kolejna propozycja, by podnieść temperaturę w sypialni. To świetna zabawa dla partnerów, którzy lubią słodkie smaki. Połączenie przyjemności cielesnej z przyjemnymi doznaniami smakowymi to dobry sposób na eksperymenty w łóżku. Wibratory oraz masażery dla mężczyzn to również intensyfikujące doznania gadżety, które dobrze się sprzedają.

Pejcze, kajdanki- wyższy stopień znajomości?

Niekoniecznie, po co czekać? Jeśli dwie osoby lubią eksperymentować w sypialni, są otwarte na doznania, a dodatki takie jak: pejcze, kajdanki, skóry są czymś co podnieca obie strony, to nie ma powodu, by z tego rezygnować. 

Pomysłów na urozmaicenie życia seksualnego jest wiele, a inspiracji można szukać w dobrze zaopatrzonych sklepach. Najwyższa pora się otworzyć na nowe możliwości!