Portal ezoteryczny wrozka.tv zatrudnia wielu kompetentnych i wykwalifikowanych doradców życiowych, posiadających wiedzę w dziedzinie ezoteryki. Specjalizują się oni m.in. w numerologii, magii, oczyszczaniu czakr, wróżeniu z kart i w horoskopach. Są to osoby mające w sobie dużo empatii, zrozumienia dla innych i potrafiących pomóc w podjęciu ważnych decyzji życiowych. Są dobrymi słuchaczami i często kierują się w swojej pracy wiedzą psychologiczną.

Portal wrozka.tv zrzesza kilkudziesięciu profesjonalnych doradców życiowych z całej Polski, którzy pomagają osobom w trudnych sytuacjach, niekiedy traumatycznych jak rozwód, utrata bliskiej osoby czy pracy. Dają im nadzieję i wiarę w lepsze jutro. Pomagają podnieść się po upadku, spojrzeć w przyszłość optymistyczniej, odzyskać siłę, spokój i równowagę emocjonalną.

Z usług wróżek korzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Mężczyźni pytają częściej o sprawy finansowe i zawodowe chcąc dowiedzieć się czego mogą spodziewać się w pracy, natomiast kobiety bardziej zainteresowane są sprawami uczuciowymi i relacjami międzyludzkimi i tu często padają pytania, kiedy uda im się poznać miłość życia albo czy relacja, w której aktualnie są, jest tą docelową. W obu przypadkach łączy ich chęć otrzymania rzetelnej wróżby i wskazówek dotyczących przyszłości.

Dowiedzieć się można prawie wszystkiego, ważne jest jednak by precyzyjnie zadać pytanie, a im bardziej konkretne ono będzie, tym bardziej szczegółową uzyska się odpowiedź.

– Tak naprawdę ile ludzi, tyle pytań. Ludzie przychodzą do mnie z najróżniejszymi problemami. Szukają odpowiedzi na pytania, które z jakiegoś powodu są dla nich ważne. Czasami są to z pozoru błahe sprawy, ale dla odwiedzających mnie osób są najistotniejsze. Zatem nie mogę zlekceważyć żadnej z nich – mówi wróżka Marina i dodaje:

– Przychodzą do mnie ludzie z różnymi przeżyciami, doświadczeniem i problemami. Wielu z nich nie wie, jak może sformułować pytanie. Spowodowane jest to przede wszystkim tym, że mając dany problem tak naprawdę nie wiemy, co może przynieść nam ukojenie i jak go rozwiązać.

Wróżki zgodnie twierdzą, że nie odpowiadają na wszystkie pytania klientów. Takie szczególne, na które nie stawiają kart są związane ze śmiercią. W przypadku spraw zdrowotnych nie podejmują się stawiania diagnoz, a jedynie sugerują, który narząd wymaga największej uwagi. Także kwestie dotyczące osób trzecich wymagają zachowania ostrożności, bowiem jest to ingerencja w prywatność tych osób. Wróżki zapewniają też klientów, że duży wpływ sami mają na czas zdarzenia pokazanego w kartach. Od nich wiele zależy, bowiem mogą podejmować ważne i znaczące decyzje, które przyspieszą lub opóźnią bieg wydarzeń.

Portal wrozka.tv oferuje swoim klientom nowoczesne usługi, z których można skorzystać mając jedynie dostęp do komputera i możliwość wykonania przelewu online. Dzięki takim rozwiązaniom klient oszczędza czas na dojazd do tradycyjnego gabinetu wróżb i pieniądze, gdyż usługi są tu tańsze. Dużym plusem jest również różnorodność metod wróżenia i możliwość dokonania wyboru odpowiedniego doradcy. Kolejną usługą jest prywatna wiadomość, która polega na wysyłaniu krótkich wiadomości tekstowych, w których można zapytać o dostępność doradcy lub wysłać mu pozdrowienia. Jest też opcja dla osób chcących skorzystać z porady, ale dbających o swoją anonimowość. Mogą oni skorzystać z prywatnej sesji, która polega na bezpośrednim kontakcie jednego klienta z wybranym doradcą.

Przy wyborze odpowiedniej wróżki warto kierować się komentarzami innych osób, a także własną intuicją. Należy przy tym mieć na uwadze, by nie zadawać tych samych pytań różnym doradcom, gdyż takie działania – według wróżek – zaburzają energię i powodują błędny przekaz.

Doradcy życiowi nie dają gotowych rozwiązań, a jedynie wskazówki. Pomagają podjąć najlepsze decyzje, pokazują możliwości i ewentualne zagrożenia, czy ostrzeżenia. Wszystkie działania leżą jednak w rękach klientów. Karty powinni traktować jako pomoc terapeutyczną, obiektywne spojrzenie na ważne dla nich sprawy, nie zaś wyrocznię, która wszystko przesądza.

Portal ezoteryczny wrozka.tv poza płatnymi usługami oferuje również darmowe horoskopy tygodniowe, które cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem. Klienci często zaznaczają, że z niecierpliwością na nie czekają chcąc dowiedzieć się co ich czeka w danym tygodniu. Znaleźć w nich można najważniejsze zagadnienia – tendencje ogólne dla poszczególnych znaków zodiaku na dany tydzień, a także kwestie zdrowotne, zawodowe i uczuciowe. Horoskopy te tworzone są za pomocą kart Tarota przez doradcę z portalu wrozka.tv.

http://wrozka.tv/horoskop/horoskop-tygodniowy