Jeżeli zastanawiasz się, jak wyróżnić się z tłumu i jednocześnie postawić na najnowszy krzyk mody – wybierz złote spodnie damskie. To nowość wśród trendów, który promują gwiazdy od nowego roku.

(Nie) wszystko złoto co się świeci

Złoto w modzie było wykorzystywane kilkukrotnie, lecz zawsze z rozwagą. To kolor, któremu nadały złej sławy lata 90. i nowobogackie stylizacje. Od tamtej pory projektanci mocno starają się, by złoto świeciło w sposób elegancki, lecz nie nachalny.

Dlatego tym mocniej zaskakuje najnowszy trend na złote spodnie damskie. Nie są one w żaden sposób stonowane, dyskretnie eleganckie, subtelne. Wręcz przeciwnie – świecą się i błyszczą z całych sił. I oto właśnie w nich chodzi. Trend ten ma uwolnić ze stereotypów dawne kompleksy związane ze złotem i wyzwolić jego pełną moc i błysk. Od teraz wszystko co złoto ma się świecić!

Harmonia ze złotem

Spodnie damskie w kolorze złota należy nosić umiejętnie. Nie powinniśmy przesadzać z wyraźnymi dodatkami i odzieżą, gdy zakładamy coś tak wyróżniającego nas z tłumu jak złote spodnie. Dlatego dobrze jest łączyć złoto z bielą lub czernią, a całość stylizacji utrzymywać w prostocie.

Złote spodnie damskie doskonale nadają się do tworzenia także wielu stylizacji:

Złote spodnie będą dobrze wyglądać z dodatkami w stylu boho. Wystarczy tylko umiejętnie dobrać elementy odzieży. Jako, że sam styl jest dosyć wyrazisty, tak jak spodnie, postawmy na bardziej stonowane barwy. Wybierzmy koszulę w kwiaty w kolorze brązu lub zgniłej zieleni, załóżmy do tego ręcznie haftowany ciemno-granatowy płaszcz i na niego futrzaną kamizelkę. Stylizacja gotowa, a spodnie dodają tylko smaku i nuty elegancji.

Męskie stylizacje są na topie od kilku miesięcy. Można go trochę ożywić wkładając zamiast spodni garniturowych, spodnie w kant zwężane ku dołowi w kolorze złota. Do tego wystarczą lordsy, marynarka i koszula z cienkim krawatem. Stylizacja męska, a uwydatniająca kobiecość – czyli najlepsza i najmodniejsza. W takim garniturze można pokazać się na eleganckiej kolacji czy bankiecie, ale również w biurze.

Wydaje się, że rockowe stylizacje są jak najdalsze od elementów glamour, z czym kojarzą się spodnie damskie w kolorze złota. Jednak wystarczy dobrać odpowiedni model połyskujących spodni, na przykład super opięte rurki, by otworzyć sobie drogę do ekstrawaganckiego połączenia ich ze skórzaną ramoneską i botkami, wyszywanymi ćwiekami. Takie zestawienia to najmodniejsze rozwiązania nadchodzących trendów.

Pamiętaj, aby tworząc stylizację ze złotymi spodniami zawsze bardzo dokładnie dobierać inne elementy stroju. Łatwo bowiem spalić stylizację nieodpowiednimi dodatkami.