Kwiaty i motywy roślinne używane w dekoracji wnętrz od dawna nie wychodzą z mody. Można je stosować jako główny punkt w aranżacji np. w postaci tapety lub obicia kanapy, jak również w formie delikatnych ozdób na talerzach, obrusie czy drobnych dekoracjach.

Różane piękno

Róża – uznawana za jeden z najpiękniejszych kwiatów, zdobi już nie tylko letnie ogrody, lecz przenosi się również do domów i mieszkań. I to nie tylko w formie świeżo ściętego bukietu w ozdobnym flakonie. Motywy kwiatowe, najczęściej różane widnieją na meblach, ścianach oraz rozmaitych dodatkach. Ich wdzięk doceniają zwolennicy pastelowych barw oraz osoby wrażliwe na piękno przyrody.

Urok tkwi w szczegółach

Dekorując wnętrze motywami kwiatowymi, należy kierować się zasadą, iż we wszystkim należy zachować umiar. Dlatego nie chcąc spowodować wrażenia, że pomieszczenie jest przesycone  i panuje w nim chaos, lepiej wprowadzić róże jedynie w formie dodatków. Na tle kremowych ścian oraz mebli o jasnym odcieniu, kwiatowe ozdoby będą doskonale wyeksponowane, ale jednocześnie delikatne i nienachalne, a w tym tkwi cały ich urok.

Stylowe dodatki

Chcąc urządzić dom z romantycznym i kwiatowym akcentem warto postawić na stylowe ozdoby. Świetnie w tej roli sprawdzi się porcelana zdobiona motywami roślinnymi. Można postawić na kupno całego serwisu obiadowego czy kawowego lub chociażby pojedynczych filiżanek i kubków. W czasie uroczystości rodzinnej z pewnością wszystkim gościom spodoba się patera piętrowa na ciasto czy salaterka z różanymi aplikacjami. Pomysłowym dodatkiem jest też ozdobny termometr czy wieszak na ubrania, na którym również widnieją różane wzory.

Gdzie na zakupy?

Wszystkich zainteresowanych kupnem do domu wyposażenia zdobionego motywami kwiatowymi zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy Witek’s. Znajdziemy tam porcelanowe serwisy kawowe i obiadowe o pięknych kwiatowych zdobieniach. Szczególnie polecamy zestawy o nazwach: Beauty, Forte, Nelly i Róża. Wszystkie wymienione kolekcje utrzymane są w pastelowej kolorystyce oraz posiadają różane wzory. Chcąc przekonać się, jak gustownie się prezentują, wystarczy odwiedzić stronę internetową firmy, dostępną pod adresem porcelana - witeks.pl

Oprócz tego,  zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i w sklepach stacjonarnych dokupimy pojedyncze kubki i filiżanki, a także szklane talerze, salaterki i patery na ciasto, cukiernice oraz termometry i zegary ścienne o kwiatowym wzornictwie.

Jednak oferta firmy Witek’s opiera się nie tylko na produktach opatrzonych roślinnymi zdobieniami. W sprzedaży są liczne modele porcelanowej zastawy stołowej oraz serwisów kawowych o różnorodnych odcieniach i stylistyce.

Zobacz najnowszą kolekcję  - serwisy obiadowe – witeks.pl

 Klienci mogą nabyć również m.in.: szkło bezbarwne i kolorowe, kryształy, ceramikę, obrusy, sztućce, artykuły kuchenne, lampy i żyrandole, metaloplastykę ścienną, a także liczne artykuły dekoracyjne.